Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
Žurnālu galdiņš – galdiņš ar īsām kājām vai vispār bez tam, ja dizainā tie nebija paradzēti. Žurnālu galdiņš paredzēts izvietošanai viesistabā pie dīvāna, domāts ģimenei un viesiem lai būtu ērtāk skatīties televīzoru.

Žurnālu galdiņu izmanto kā vietu, kur var atstāt žurnālus, avīzes, grāmatas, vai tasīti tējas vai kafijas.

Šodien žurnālu galdiņš tiek izmantots viesu pieņemšanai, nereti to sagatavo tējas ceremonijai. Tieši tāpēc vairāki galdiņi ir aprikoti ar papildus plauktiem un nodaļām, kur uz tējas ceromonijas laiku var nolikt priekšmetus no galdiņa – tās pašas grāmatas un žurnālus.

Mūsdienīgās mājās televīzoru bieži aizvieto ar lieliem datoru monitoriem un tad žurnālu galdiņš kļūst par vietu tastatūrai un pelei, speciāli priekš tam ir izgudroti galdiņi ar izvelkāmām galda virsmām, kā to piedāvā amerikāņu fabrika Ashley

Mēbeļu veikalos Mēbeles24.lv Jūs atradīsiet plašu žurnālu galdiņu izvēli. Gadījumā, ja Jums būs jautājumi – apmeklējiet mūsu salonu Rīgā, Gunāra Astras ielā 7a, vai Jūs varat sazināties ar interneta veikala administrātoru izmantojot ātru čatu. Mēbeles24.lv – mēbeles jebkurai gaumei!

Izmantojiet ērtu mēbeļu piegādi pa visu Latviju, Eiropu un uz Krieviju.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties