ARIMAX​
359€
STOLKAR​
1207€
BRW​
230€
STOLKAR​
1250€
BOG FRAN​
259€
STOLKAR​
899€
STOLKAR​
400€
STOLKAR​
1109€
BOG FRAN​
228€
STOLKAR​
400€
STOLKAR​
639€
BOG FRAN​
168€
STOLKAR​
359€
STOLKAR​
626€
BOG FRAN​
248€

Virtuves


Virtuves  – sākotnēji pats vārds nozīmē telpu, kur pagatavo ēdienus. Bet šodien virtuves aizņem sakramentalo vietu katrā mājā. Virtuve ir vieta, kur bieži sapulcējas visa ģimene, tas ir tas, no kurienes vakaros skan karsto un svaigu pirāgu smarža, un agri no rīta skan kafijas aromāti.

Virtuves ienes katrās mājās mājīgumu un siltumu, bez tiem māja ne māja. Kā mēs nesedējām uz diētām vai ievērojam veģētarismu, mēs vienalga kaut ko gatavojam, un gatavojam ar mīlestību, īpaši svētkos.

Bet lai viss sanāktu, mums ir vajadzīgas pareizi aprikotas virtuves.  Lai skapīši būtu nepieciešama augstuma un ar pietiekošo plauktu skaitli, lai galda virsma būtu ērta ar iebūvētu lielu izlietni, lai visu var paslēpt, bet pēc tam viegli un ātri atrast – tādai jābūt iedeālai virtuvei. Bet visu to var pareizināt uz telpu individualitates faktoru, māju un dzīvokļu, kur šai virtuvei jābūt.

Tāpēc, mūsu interneta vietnē Mēbeles24.lv Jūs atradīsiet lielu nestandarta virtuvju izvēli. Kā arī virtuves pēc individuāla pasūtījumā, kā arī citas mēbeles un virtuves aksesuārus. 

Virtuves – kā pasūtīt


Mūsu salonos Jūs varat saņemt bezmaksas konsultāciju un saņemt bezmaksas 3D savu sapņu virtuves projektus. Ir pieejamas jebkuras krāsas un materiāli. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums caur online čatu, zvanot pa telefonu (+371) 27775593 vai rakstot uz e-pastu virtuves@mebeles24.lv.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties