Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
TARANKO​
no 159€
DECODOM​
no 29€
BRW​
no 69€
BRW​
no 99€
BRW​
no 179€
BRW​
no 68€
BOG FRAN​
no 44€
TARANKO​
no 220€
MEBLAR​
no 71€
MEBLAR​
no 36€
BOG FRAN​
no 27€
BOG FRAN​
no 29€
KLOSE​
no 264€
BOG FRAN​
no 48€
BOG FRAN​
no 29€
BOG FRAN​
no 29€
BOG FRAN​
no 19€
BOG FRAN​
no 29€
Viesistabu kolekcijas – gatavs risinājums jūsu mājāi vai dzīvoklim. Parasti viesistabas plānojums neatstāj izredzes izmantot fantāziju, daži cilvēki mēģina noformēt viesistabu patstāvīgi, bet tiem nekas neiznāk. Vai nu dīvāns izskatās „kaut kā ne tā”, vai sekcija neder, vai žurnāla galdiņš pārāk smags un krāsa nepareiza. 

Lai aizņemtiem cilvēkiem nebūtu šādu problēmu, dizainieri mēbeļu fabrikās ražošanas laikā izgudro kolekcijas viesistabām.

Ar savu radošo skatienu viņi noforme dzīvojamu telpu. Tadējādi, iegādājoties viesistabas mēbeļu kolekciju – jūsu pērkat gatavu risinājumi, pārdomātu līdz pat sīkumiem.
Izvēlieties savu kolekciju viesistabai lielāka mēbeļu interneta veikala Mēbeles24.lv lappusēs. Izmantojiet ērtu mēbeļu piegādi pa visu Latviju, Eiropu un uz Krieviju. Ja jums ir jautājumi, saistīti ar preci, ar preces materiālu, krāsu un t.t. – lūdzam konsultēties pa telefonu vai ātrā čatā mūsu interneta vietnē.  

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties