Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
TARANKO​
no 159€
BRW​
no 69€
BOG FRAN​
no 44€
TARANKO​
no 220€
MEBLAR​
no 71€
MEBLAR​
no 36€
BOG FRAN​
no 27€
BOG FRAN​
no 29€
KLOSE​
no 264€
BOG FRAN​
no 48€
BOG FRAN​
no 29€
BOG FRAN​
no 29€
BOG FRAN​
no 19€
BOG FRAN​
no 29€
BOG FRAN​
no 78€
BOG FRAN​
no 38€
BOG FRAN​
no 23€
KLOSE​
no 316€
Viesistabas - ir vieta, kur Jūs sagaidiet savus ciemiņūs, draugus, kaimiņus, tuvus un tālus radiniekus. Pēc Eiropas tradīcijām viesistabas ir pieņemts saukt par saloniem. Viesistabas vienmēr skaitās katras mājas vai dzīvokļa vizītkarte.

To, kā Jūs vai Jūsu dizainieris noformēs viesistabas, turpmāk ietekmēs Jūsu viesu viedokli par Jums ka saimnieku. Šeit ir ļoti svarīgi parūpēties par kopējo komfortu un ērtību viesu pieņemšanas laikā - attālums starp mēbelēm, lai visiem būtu ērti pārvietoties, lai nekas netraucētu sarunām un neietekmētu kopīgam noskaņojumam.

Ierasts, kā viesistabas ieliek parastos dīvānus vai stūra dīvānus, dažus krēslus, žurnālu galdiņus, tv galdiņus. Iespējams papildināt interjeru ar grāmatu skapjiem, sekcijām, vitrīnām, kumodēm, kaut kādu tehniku, televizoru. Dažreiz viesistabas ieriko kamīnus. Starp citu, kamīns var papildīnāt pat mazas viesistabas interjeru, tā kā viņam nav obligāti jābūt īstam, šodien var droši ierīkot elektriskos kamīnus. Tie izskatās kā īsti un pat silda. Toties nav vajadzīgs dūmvads. Tas viennozīmīgi piedos mājīguma sajūtu viesistabai.

Viesistabas, to interjeri, mēbeles un viņū nozīme, bija izgudroti astoņpadsmitā gadsimta sākumā un līdz mūsdienām viņām ir svarīga loma jebkurā dzīvojama māja. 
 

Viesistabas no Mēbeles24.lv

 
Plašākā mēbeļu izvēle visistabām ir atrodama interneta vietnē www.mebeles24.lv ! Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums caur online čatu, zvanot pa telefonu (+371) 20292297 vai rakstot uz e-pastu info@mebeles24.lv.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties