Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
ETAP SOFA​
157€
GAWIN​
135€
BYDGOSKIE Meble​
283€
BYDGOSKIE Meble​
125€
74€
LAUKSVA​
109€
ORFEUSZ​
95€
ASHLEY​
437€
ASHLEY​
398€
326€
BYDGOSKIE Meble​
220€
ASHLEY​
367€
BENIX​
144€
BYDGOSKIE Meble​
167€
BYDGOSKIE Meble​
146€
Pufs – paliktnis kājām, taburete ar mīkstu segumu / sēdekli. Pufi visbiežāk tiek izmantoti, kā paliktnis kājām, kā papildinājums pie krēsla vai dīvāna.

Pufi mēdz būt dažāda lieluma. Apaļi pufi, kvadrātveida, ar koka vai metāla kājām, ar ādas vai materiāla segumu. Bieži pufs tiek piedāvāts komplektā ar mīkstām mēbelēm viesistabai, bet dažreiz var iegādāties pufu atsevišķi, kurš arī labi iederēsies jūsu mājās vai dzīvokļa interjerā.

Ne mazāk interesants variants – kad pufs ir aprīkots ar papildus paslēpto nodaļu, kurā var salikt žurnālus, grāmatas vai citas mājas lietas, kas parasti aizņem vietu žurnālā galdiņā.
Mēbeles veikalos Mēbeles24.lv konsultanti jums piedāvās plašu pufu sortimentu. Izmantojiet ērtu piegādi pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja jums vel palika jautājumi – droši izmantojiet ātro čatu mūsu interneta vientē. 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties