Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
no 23€
STOLKAR​
no 34€
no 13€
STOLKAR​
no 31€
no 30€
STOLKAR​
no 30€
Vanas istabas, parasti, samerā grūti iekārtot tā, lai būtu ērti un patīkami. Taču pēc interjera atjaunošanas tā var kļūt par īstu pērli Jūsu dzīvoklī. Dažreiz redzot gaumīgi iekārtotu vannas istabu kādā paziņas dzīvoklī Jūs domājat, ka tas jau ir ļoti dārgs prieks tik komfortabla un ērta telpa. Ticiet mums - Jūs maldāties!

Acis baidās- rokas dara! Patiesībā- nav nekā sarežģīta. Mūsdienu materiāli ļauj ļoti ātri un kvalitatīvi atjaunot grīdas, sienas un griestus, lai nebūtu vairāk mitruma, lai vannas istaba būtu stilīga, ērta un arī izskatītos maksimāli labi. Nav svarīgi cik liela vannas istaba, mūsu piedāvātās mēbeles iederēsies jebkurā telpā.

Mūsu veikalā mēs piedāvājam Jūsu uzmanībai gatavas vannas istabu kolekcijas. Vannas istabas var būt pietiekami pietiecīga izmēra, ka arī ļoti liela izmēra – mēbeles vannas izstabām ideāli būs piemērotas jebkurai telpai.

Ja tomēr radās jautājumi – labāk vērsties pie Mēbeles24.lv speciālistiem-konsultantiem, kuri palīdzēs Jums izlemt izvēlēties krāsas, materiālus un tekstūras, izveidos Jūsu istabas 3D vizualizāciju/projektu.

Vannas istabas no Mēbeles24.lv – tas ir komforts, kvalitāte un stils, ka arī labākās cenas Latvijā. Mēbeles vannas izstabai atlasīt ļoti vienkārši, īpaši tad, ja Jums palīdz profesionāļi.

Mēbeles24.lv veic vannas istabas mēbeļu Piegādi un uzstādīšanu. Ja rodas kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums caur online čatu, zvanot pa telefonu (+371) 20292297 vai rakstot uz e-pastu info@mebeles24.lv.
© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties