Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
NOWY STYL​
no 77€
NOWY STYL​
no 31€
NOWY STYL​
no 24€
NOWY STYL​
no 45€
BRW​
no 143€
BRW​
no 184€
BRW​
no 177€

Vadītāju kabineti


Vadītāju kabineti – biroja mēbeļu kolekcijas augsta līmeņa vadības pārstāvjiem. Bieži tas ir mēbeļu klāsts, kas atškiras no recepcijas zonas un darba personāla zonas ar mēbelēm. Vadītāju kabineti parasti ir aprikoti ar augstas kvalitātes un paaugstināta komforta mēbelem, un papildus vietām, aprīkotam speciāli priekš vadības apmēklētājiem. 

Vadītāju kabineti ir aprikoti ar milzīgu rakstamgaldu, vadītāja krēslu, vienu vai diviem krēsliem priekš apmēklētājiem, metāla mēbelēm mapēm un lietišķai dokumentācijai, parastām sekcijām un skapjiem,  grāmatu plauktiem. 

Vadītāju kabineti – tos var izveidot gan birojā, gan mājās. Pat mājās apstākļos labāk attdalīt darba zonu no atpūtas zonas – tā jūs sasniegsiet maksimālu uzmanības koncentrāciju uz darba un varēsiet sasniegt fenominālus rezultātus savā profesionālajā darbībā.

Birojā ir svarīgi kvalitātīvi aprikot vadītāju kabinetu ne tikai viņa ērtībai, bet arī atcērēties, ka tieši šeit parasti risinās kompānijas liktenis, tiek parakstīti ilgtermiņa un izdevīgi līgumi.

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā vadītāju kabinetus  visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem vadītāju kabinetu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties