Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
SIGNAL​
223€
TARANKO​
572€
TARANKO​
699€
TARANKO​
129€
TARANKO​
700€
SIGNAL​
384€
SIGNAL​
250€
TARANKO​
708€
INTER DESIGN​
187€
SIGNAL​
424€
INTER DESIGN​
206€
Tualetes galdiņi – galdiņi kosmētikas izvietošanai, domāti rīta vai vakara skaistuma rituālam. Biežāk tualetes galdiņi tiek izvietoti guļamistabā vai buduārā, kaut gan šī telpa mūsdienās reti ir sastopama mājās un dzīvokļos. 

Tualetes galdiņi mēdz būt ar spoguli, kvadrātveida vai ovālu. Šodien šādos spoguļos iebūvē apgaismojumu, kaut gan klasiski  tualetes galdiņi nav aprikoti ar apgaismojumu un citām ērtām opcijām. 

Lai izvēlētos sev nepieciešamo tualetes galdiņu, vajag iepriekš izdomāt, kur tieši guļamistabā jūs to plānojat izvietot. Jo ir parasti tualetes galdiņi, bet mēdz būt arī stūra tualetes galdiņi. Kurus speciāli ražo priekš mazam telpām. Tualetes galdiņus ir pieņiemts izvietot netālu no gultas bet tā, lai šīs mēbeles nemaisija aizskariem.

Pasūtiet tualetes galdiņus sev un saviem ģimenes locekliem lielākajā mēbeļu inteneta veikalā Mēbeles24.lv. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja vēl palika jautājumi – lūdzam izmantot ātro čatu. 
Mēbeles24.lv – labākas mēbeles jūsu mājāi! 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties