Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:

Dārza šūpoles un šūpuļtīkli


Dārza šūpoles  ( šūpuļdīvāns ) - ierīce atpūtai dārzā vasaras laikā. Dārza šūpoles lielākoties sastāv no metāla vai koka karkases, sēdekļa un spilveniem. Dārza šūpoles citkārt tiek papildināti ar moskīta tīklu. Parasti dārza šūpoles ir divvietīgas vai trīsvietīgas, dažādu vientoņu krāsu vai ar zīmējumu. 

Dārza šūpoles ir iekļautas vasaras, dārza mēbeļu kolekcijās un tas ir lielisks vasaras mēbeļu papildinājums privātmājai vai vasarnīcai. 

Šūpuļtīkli - atšķirībā no dārza šūpolēm, visbiežāk nav aprikoti ar pašu rāmi, izņemot dažus dizaina variantus. Klasiskie šūpuļtīkli tiek piestiprināti pie kokiem un sastāv no tīkla, virves un auduma sēdekļa. Atsevišķi šūpuļtīkli var būt ar pašu nojumi, un tad atpūtas laikā jums nevajadzēs slēpties no sliktiem laika apstākļiem. Dienvidu zemēs cilvēki nereti nakšņo šūpuļtīklī. 

Veikalos Mēbeles24.lv var atrast lielu dārza šūpoļu un šūpuļtīklu izvēli. Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā dārza šūpoļes un šūpuļtīklus  visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem dārza šūpoļu un šūpuļtīklu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties