Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:

Stūra dīvāni

 
Stūrа dīvāni – pati konstrukcija bija izgudrota priekš mazām telpām. Stūra dīvāns saliktā veidā dod iespēju izvietot lielāku cilvēku skaitu, Bet , kad tas ir izvilkts – pārveidojas par normālu gultu.

Mūsdienās stūra dīvāni ir pieejami plašā sortimentā. Ir standarta, klasiskie ar lieliem spilveniem priekš muguras, bet ir arī stūra dīvānu dizaina varianti, kurus var pielāgot jebkuram cilvēkam, kurš uz dīvāna sēž. 
Tieši tāpēc stūra dīvāni šobrīd ir tik populāri, un tos pērk ne tikai izvietošanai dzīvokļos, bet arī prīvātajās mājās. Tas ir ērti, un ļoti labi izskatās jebkurā interjerā. Dažiem izstrādājumiem ir papildus bluetooth funkcija un iespēja ielādēt viedtālruni, dažādas hi tech opcijas. Obligāti ir kaste veļai.

Stūra dīvāni Mēbeles24.lv salonos var izvēlēties pēc katalogiem, izvēlēties iepriekš uz kuru pusi būs pagrieziens, kāda garuma būs stūra dīvāns, kā arī ar kādu materiālu tas būs pārklāts – ādu, eko ādu, sintētisko materiālu vai kaut ko dabīgu. Un vēl – Jūs varēsiet atlasīt arī citas mēbeles savām mājām – vienkārši izvēlieties konsultāciju ar mūsu pārdošanas speciālistiem.
© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties