STOLKAR​
657€
BOG FRAN​
248€
STOLKAR​
565€
STOLKAR​
470€
STOLKAR​
1256€
no 778€
STOLKAR​
1207€
STOLKAR​
1250€
BRW​
230€
STOLKAR​
899€
BOG FRAN​
259€
STOLKAR​
400€
STOLKAR​
1109€
BOG FRAN​
228€

Standarta virtuves


Standarta virtuves – tas ir, pirmkārt, gatavs risinājums, kurš veiksmīgi var iederēties kā pastavīgā mājoklī, tā arī izīrējamā. Standarta virtuve lieliski iederēsies jebkurā dzīvojamā platībā. 

Standarta virtuves – tas ir gatavo virtuves mēbeļu komplekts, kurā ietilpst: sienas skapīši trauku glabāšanai (krūzēm, glāzēm, šķīvjiem), sausas pārtikas glabāšanai, kā arī virtuves tumbiņas un grīda skapīši. Tur ērti glabāt trakus ēdienu pagatavošanai (kastrolis, panna un t.t.) un galda virsmas.

Izvēloties standarta virtuves ir nepieciešams atcērēties tas telpas izmērus, kur Jūs plānojat pēc tam to virtuvi izvietot. Tas var būt neliels stūris mūsdienīgā un stilīgā studijā, vai otrādi, diezgan liela telpa prīvātmājā. Kā tur nebūtu, veikalos Mēbeles24.lv Jūs atradīsiet lielu virtuves mēbeļu izvēli, ir pieejamas dažādas krāsas un dažādi materiāli. Un vēl, mūsu konsultanti detalizēti pastāstīs par visām standarta virtuvēm, kas šobrīd ir pieiejamas ekspozīcijā vai ko var pasūtīt caur katalogu.  

Piemēram, ņemsim standarta virtuvi Emilia 280  - virtuvei ir plaša elementu izvēle, dažādi skapīšu varianti un to komplektācijas, galda virsmas parasti ir jau iekļautas cenā. Vai standarta virtuve Eliza 180 – virtuves fasādes tips MDF , izgatavota no lamināta populārajā krāsā Wenge. Nedārga standarta virtuve Julia – ļoti populāra tieši, kā ātrs risinājums dažādu virtuves telpu ātrai noformēšanai.

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā standarta virtuves visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem standarta virtuves piedāvājumiem Jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu (+371) 20292297, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu info@mebeles24.lv.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties