Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
DECODOM​
no 59€
DECODOM​
no 239€
MEBLAR​
no 71€
MEBLAR​
no 36€
KLOSE​
no 264€
KLOSE​
no 236€
BOG FRAN​
no 19€
DECODOM​
no 47€
BOG FRAN​
no 19€
DECODOM​
no 29€
DECODOM​
no 44€
DECODOM​
no 27€
DECODOM​
no 29€
DECODOM​
no 77€
BOG FRAN​
no 19€
DECODOM​
no 21€
DECODOM​
no 31€
DECODOM​
no 35€
Sekcija – skapja veids, domāts viesistabai. Parasti, mūsdienās, seksijai ir tikai dekoratīva nozīme – ta domāta televīzora izvietošanai, iekšā, plauktos, iespējams, var iezvietot dažas grāmatas, tuvu cilvēku fotogrāfijas ramjos, figūriņas, vāzes, glāzes, piemiņas balvas.

Mūsdienu sekcijas bieži neizvieto uz grīdas, bet piestiprina pie sienas – tas ir ērti un no estētiskā viedokļa skaisti. Standarta sekcija – tie ir divi skapji, ar caurspīdīgām durvīm (bet arī ne katru reizi), plauktiņa grāmatām vai figūriņām, un skapītis ar atvilktnēm vai plauktiem zem televīzorā.

Sekciju var izvietot viesistabā, bērnu istabā vai birojā. Tā lieliski papildinās interjeru un palīdzēs izkārtot lietas skaisti.

Mēbeļu veikalos Mēbeles24.lv jūs atradīsiet plašu sekciju izvēli jebkurai telpai. Gadījumā, ja jums būs jautājumi – apmeklējiet vienu no mūsu saloniem Rīgā vai Daugavpilī, vai jūs varat sazināties ar interneta veikala administrātoru izmantojot ātru čatu. Mēbeles24.lv – mēbeles jebkurai gaumei!

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties