Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
NOWY STYL​
no 21€
4068€

Recepcijas un mēbeles


Recepcijas un mēbeles – mēbeļu kolekcijas apmēklētāju pieņemšanai kompānijas galvenājā vestibilā. Kolekcija sastāv no: recepcijas, galdiem, dažiem krēsliem apkalpošanas personālām, un skapjiem, ka arī no vairākām tumbiņām, izvietotām zem galda. 

Ļoti svarīgi pienācīgi noformēt recepcijas, tā ka tas ir tas, ko ieraudzīs jūsu poteiciālais klients, kad ienāks jūsu teritorijā. No tā, kā jūs viņu sagaidīsiet, būs atkarīgs, jūsu tālākas pārrunas. 

Recepcijas (angl. reception) – uzgaidama tēlpa, precīzs tulkojums latviešu valodā. Recepcijas arī ir pieņemts saukt par reģistrācijas vai administrātora letes. Recepcijas var izvietot ne tikai biroja telpās un ēkās, bet arī viesnīcās, klīnikās, tirdzniecības centros, lielos veikalos un citās publiskās vietās. Parasti, recepcijas zonās izvieto tikai nepieciešamas mēbeles, nekā liekā. Lai darbiniekiem būtu ērti parvietoties un strādāt katru dienu. 

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā recepcijas  visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem recepciju piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties