Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
NOWY STYL​
189€
EVELEKT​
138€
EVELEKT​
308€
EVELEKT​
298€
EVELEKT​
149€
EVELEKT​
209€
EVELEKT​
157€
EVELEKT​
97€
EVELEKT​
97€
EVELEKT​
87€
EVELEKT​
62€
EVELEKT​
62€
KULIK SYSTEM​
no 435€
KULIK SYSTEM​
435€
KULIK SYSTEM​
435€
KULIK SYSTEM​
435€
KULIK SYSTEM​
522€
KULIK SYSTEM​
649€

Personāla krēsli


Personāla krēsli vai biroja krēsli, datoru krēsli – tam visam viena un ta pati nozīme, kura atšķīras no vadītāju krēsliem tikai ir izpildes vienkāršību.  

Personāla krēsli ir aprikoti ar augstu vai īsu atzveltni, regulējamo sēdekļa augstumu, mēdz būt ar roku balstiem un bez, pārklājuma materials  no plastmasas, metāla līdz audumam, ādai vai eko ādai. Šādus krēslus pērk priekš biroja, priekš ražošanas telpām, slimnīcu un tirdzniecības centru personālam, kā arī bieži pērk krēsus priekš tam, lai izmantot mājas apstākļos.

Tas ir ekonomisks un praktisks risinājums un derēs jebkurai telpai – personāla krēslu krāsu un stilu izvēle ļoti plaša un daudzveidīga. Personāla krēslus bieži pērk priekš pārrunu telpām.

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā personāla krēslus visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem personāla krēslu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties