Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
ARIMAX​
209€
99€
ARIMAX​
283€
149€
ARIMAX​
157€
139€
ARIMAX​
583€
329€
ARIMAX​
231€
129€
TERRANEO​
468€
ARIMAX​
295€
149€
TERRANEO​
468€
TERRANEO​
145€
TERRANEO​
468€
TERRANEO​
468€
TERRANEO​
145€

Galdi-transformeri vai izvelkami galdi – galdi kurus var palielināt. Piemēram, žurnāla galdiņa virsma pacēlas un izvēlkas, dīvkārši palielinājoties tājā pat laikā.  Tādējādi, kad jūs nepieņemat viesus savās mājās, šīs galds neaizņem daudz vietas jūsu viesistabā. Un otrādi, ja plānojas kaut kāds pasākums, piemēram dzimšanas dienas svinēšana, kalendāro svētku svinēšana vai vel kaut kas, kad jūs gaidat lielu ciemiņu skaitli – šādu galdu var transformēt uz standarta puesdienu galdu, četrām, sešām vai astoņām personām. 
Galdi-transformeri vai izvelkami galdi ļoti ērti tos izvietot nelielā dzīvoklī, kur viesistaba var būt vienlaikus arī saimnieku guļamistaba. Tas ir studijas tipa dzīvokļu variants. Šādās telpās izvelkāmi galdi ir ļoti pareizs risinājums. Pat ja studija ir liela, vienalga galds-transformeris ekonomēs vietu. Jo ja cilvēks dotajā dzīves etapā dzīvo viens pats, liels pusdienu galds neesot vajadzīgs katru dienu. 

Galdi-transformeri vai kā tos sauc citādi izvelkamie galdi – ideāls risinājums praktiski jebkurai telpai. Šodien tās izgatavo dažādu krāsu un stilu. Materiāli arī var atšķirties. Koka pārklājums, vai pārklājums no stikla. 

Pasūtiet galdus transformerus vai izvēlkamus galdus lielākajā mēbeļu inteneta veikalā Mēbeles24.lv. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja vēl palika jautājumi – lūdzam izmantot ātro čatu. 

Mēbeles24.lv – labākas mēbeles priekš jūsu mājās! 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties