Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
BRW​
78€
BRW​
109€
BRW​
no 59€
BRW​
64€
STOLAR​
48€
STOLAR​
48€
STOLAR​
59€
TARANKO​
215€
TARANKO​
139€
TARANKO​
205€
TARANKO​
205€
TARANKO​
253€
Naktsskapīši – tos vēl sauc par naktsgaldiņiem. Naktsskapīši bieži tiek izvietoti pie gultas guļamistabā, retāk arī guļamistabā vai pat viesistabā, ja tā ir studija, blakus dīvānam.
Naktsskapīši ir izgudroti priekš tam, lai mājās saimniekam būtu ērti kaut ko vajadzīgu tur novietot, piemēram nepabeigtu grāmatu, lampu, zāles vai karstas šokolādes tasi.

Mūsdienās naktsskapīšus ražo dažāda veida - ar dažādām funkcijām, klasiskus un neparastus, ko tikai neizdoma dizaners. Viss ir atkarīgs no tā, kurai guļamistabu kolekcijai šīs naktsskapītis bija domāts. Liekas, ka tā ir pati svarīgāka lieta guļamistabā, pēc gultas protams. Kaut sodien var atrast tādas gultas, kur naktsskapīši ir jau iebuvēti, bet tad tos nav iespējas atstumt, tas sanāk viens izstrādājums. 

Pasūtiet naktsskapīšius sev un saviem ģimenes locekliem lielākajā mēbeļu inteneta veikalā Mēbeles24.lv. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja vēl palika jautājumi – lūdzam izmantot ātro čatu. 
Mēbeles24.lv – labākas mēbeles jūsu mājāi! 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties