Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
ARIMAX​
no 499€
ARIMAX​
no 319€
ARIMAX​
no 279€
ARIMAX​
no 299€
ARIMAX​
no 469€
ARIMAX​
no 499€
ARIMAX​
no 459€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 419€
ARIMAX​
no 399€
ARIMAX​
no 279€
ARIMAX​
no 279€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 296€

Mīksto mēbeļu kolekcijas


Mīksto mēbeļu kolekcijas izveido interjera dizainieri pie paša mēbeļu ražotāja. Tas ir ļoti vērtīgi tiem cilvēkiem, kas nemīl nodarboties ar dizainu, nejūt sevī vēlmi radīt kaut ko īpašu, vai vienkārši ir pārāk aizņemti.
Mīksto mēbeļu kolekcijās parasti ietilpst: dīvāni, stūra dīvāni, mīkstie krēsli un pufi.

Interneta vietnē Mēbeles24.lv jūsu uzmanībai tiek piedāvāta mīksto mēbeļu kolekciju milzīga izvele, no Eiropas un Amerikas, no klasikas līdz modernam.Vēlme iekārtot no jauna mājas vai biroju? Vajadzīgas jaunas izjūtas, iedvesma... Laipni lūgti mūsu mēbeļu salonā! Gatavas mēbeļu kolekcijas mājai, birojam, recepcijai – jūs atradīsiet jebkuras variācijas. Ja Jūs neuzticaties internetam, tam ko Jūs redzat interneta vietnē, apmeklējiet vienu no mūsu saloniem – Mēbeles24.lv konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties pēc katalogiem ideālu kombināciju jūsu telpai.

Patīkāmā un mājīga atmosfērā, sežot uz mūsu mīkstiem dīvaniem, sajūtot nereālo mēbeļu kvalitāti un komfortu, mēs atlasīsim priekš Jums mēbeles un piedāvāsim labāko cenu valstī!
Stilīgas un elegantas mēbeles no Mēbeles24.lv lieliski iederēsies jebkurā interjerā, ir pieiejama liela krāsu un pārklājumu izvēle. Āda, eko āda, citi materiāli.

Mīksto mēbeļu kolekcijas Latvijā ļoti plašā sortimentā tiek piedāvātas mūsu salonos Rīgā un Daugavpilī, ka arī interneta veikalā. Ērta piegāde līdz pašam dzīvoklim vai mājas durvīm. Lieliska apkalpošana, profesionāli konsultanti.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties