Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
ARIMAX​
no 499€
ARIMAX​
no 319€
ARIMAX​
no 279€
ARIMAX​
no 469€
ARIMAX​
no 299€
ARIMAX​
no 499€
ARIMAX​
no 459€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 419€
ARIMAX​
no 399€
ARIMAX​
no 279€
ARIMAX​
no 279€
ARIMAX​
no 249€
ARIMAX​
no 296€
Mīkstās mēbeles - tie ir dīvani, parastie krēsli un krēsli gultas, stūra dīvāni, pufi, sofas un tā tālāk. Visas šīs mēbeles protams var nopirkt arī pa vienai, veidojot savu individuālo stilu un interjera dizainu, bet var arī iegādāties mēbeļu kolekciju, kuru ir izveidojuši fabrikas dizainieri un kura jau ir izstrādāta līdz pat sīkumam. 
Tieši mīkstās mēbeles dod cilvēkam savās mājās izjūst komfortu un mājīgumu. Cik patīkami atgriezties mājās pēc grūtas darba dienas un ar baudu ieslīgt ērtā dīvānā vai krēslā.  Jūs un jūsu ģimene, visi kopā, viesistabā baudat smaržīgu tējas tasīti vai kafijas krūzīti, burvīģi, vai ne?
Ne mazāk svarīgi lai mīkstās mēbeles atbilstu jūsu mājas interjeram. Mēs cenšamies piedāvāt jums pēc iespējas plašāku mēbeļu izvēli Latvijā, turklāt jūms ir iespēja izvēlēties sev patīkamu mēbeļu pārklājumu.  Mūsu salonos tiek piedāvātas mīkstās mēbeles no Eiropas un Amerikas. Pašī labākie mēbeļu ražotāji par ļoti izdevīgām cenām tikai jums vietnē  Mēbeles24.lv .
Mīkstās mēbeles no Mēbeles24.lv - āda no Itālijas, vācu tehnoloģijas, pats labākais no labākā tikai priekš jums!
 

Mīkstās mēbeles Latvijā un ne tikai

 
Mēs piegādājam mēbeles visā Latvijā, kā arī ārpus Latvijas. Jebkurā valsti un burtiski jebkurš mēbeļu daudzums. Mēs stradājam kā ar fiziskām, tā arī ar juridiskām personām. Ļoti bieži viesnīcas, ofisu telpas, citas sabiedriskas telpas tiek noformētas ar mūsu mēbelēm. Mīkstās mēbeles - tā ir jūsu mājas vai ofisa vizītkarte. Viesojoties jūsu mājās sajūtot augstu komfortu, jūsu viesis  sapratīs cik jūs esat viesmilīgi.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties