Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
MALOW​
no 256€
MALOW​
no 65€
MALOW​
184€
MALOW​
no 154€
MALOW​
no 85€
MALOW​
no 115€
MALOW​
no 255€
MALOW​
no 226€
MALOW​
no 9€
MALOW​
no 1632€
MALOW​
no 440€
MALOW​
no 147€
MALOW​
no 112€
MALOW​
no 337€
MALOW​
no 603€
MALOW​
no 30€
MALOW​
no 58€

Metāla mēbeles birojamMetāla mēbeles birojam un darba telpām – tas ir ērts un ilggadīgs risinājums. Metāla skapīšus ērti izvietot darba ģērbtuvēs, piemēram, sporta hallēs, skolās, universitātēs, bērnu dārzos. Katram skapītīm ir sava slēdzene, tā, lai katrs lietotājs būtu parliecināts, ka viņa mantas paliks kārtībā. Parasti, tiem papildus pasūt arī metāla soli, lai clvēkiem būtu ērtāk pārģerbties. 

Metāla ofisa galdi var būt izgatavoti no nerūsējošā tērauda ar laminētu virsmu. Aprikoti ar izbīdāmām kastēm, lietišķas dokumentācijas glabāšanai. Šādus galdus biežāk izvieto birojos un ražošanās telpās. Vienkāršība, lakoniskais izskats, mēbeļu ilgmūžība – tas ir tas prioritātes, pēc kurām ir vērts izvēlēties metāla mēbeles birojam.

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā metāla mēbeles  visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem metāla mēbeles  piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties