Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
MEBLAR​
no 35€
MEBLAR​
no 59€
MEBLAR​
no 36€
MEBLAR​
no 48€
MEBLAR​
no 48€
MEBLAR​
no 32€
MEBLAR​
no 52€
MEBLAR​
no 48€
MEBLAR​
no 51€
BOG FRAN​
no 79€
BOG FRAN​
no 29€
BRW​
no 20€
BAGGI​
no 18€
BAGGI​
no 18€
BAGGI​
no 42€
BOG FRAN​
no 29€
BOG FRAN​
no 128€
GAWIN​
Pēc vienošanās

Bērnu istabas kolekcijas – mēbeļu komplekti, domāti bērnu istabai. Bērnu istabas kolekcijas ietilpst: bērnu gulta un matracis, pusaudžu gulta, bērnu galds mācībam vai bērnu rakstāmgalds, bērnu krēsls, skapis un komode.

Gatavas bērnu istabas kolekcijas ir izgudrotas ar dizaineru palīdzību mēbeļu ražošanas rupnīcā. Tas ir gatavs risinājums, kuru jūs varat izmantot savās mājās vai dzīvokļī. Bet vienmēr pastāv iespēja miksēt bērnu istabas kolekcijas, piemēram gultu paņemt no vienas kolekcijas, bet skapi  un galdu no citas kolekcijas. 

Bērnu istabas kolekcijas – tas ir mēbeles, speciāli aprikotas bērniem, sākot ar zīdaiņiem un līdz pusaudžiem. Mūsu veikalos jūs atradīsiet bērnu istabas kolekciju plašu izvēli gan meitenēm, gan puišiem. Košas vai mierīgas krāsas, drošs dizains, kvalitātīvi materiāli – tas viss nospēlēs savu lomu jūsu bērnu laimīgajā bērnībā. Jauks noskaņojums palīdz mosties, bet mirīga un droša vide – iemigt. 

Pasūtiet bērnu istabas kolekcijas saviem bērniem lielākajā mēbeļu inteneta veikalā Mēbeles24.lv. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja vēl palika jautājumi – lūdzam izmantot ātro čatu. 
Mēbeles24.lv – labākas mēbeles jūsu mājāi! 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties