Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
EVELEKT​
no 1199€
EVELEKT​
749€
EVELEKT​
990€
EVELEKT​
990€
EVELEKT​
990€
EVELEKT​
no 1085€
EVELEKT​
1559€
EVELEKT​
1559€
EVELEKT​
990€
EVELEKT​
1290€
EVELEKT​
1590€
EVELEKT​
1290€
EVELEKT​
no 899€
EVELEKT​
118€
EVELEKT​
351€
EVELEKT​
176€
EVELEKT​
71€
EVELEKT​
1049€

Vasaras, dārza mēbeļu komplekti


Vasaras, dārza mēbeļu komplekti – tajos ir iekļauti: dārza galdi, dārza krēsli (četri, seši vai vairāk gabali), dārza krēsli un dīvāni, šūpuļkrēsli un guļamkrēsli ar nojūmi vai saulessargu, augsti dārza galdi un krēsli tiem.

Vasaras, dārza mēbeļu komplekti – gatavs risinājums dārzam privātajā mājā vai vasarnīcā. Parasti dārza mēbeles izmanto vasaras sezonā, bet bieži, ja laika apstākļi ir labi, tad arī rudens laikā un pat ziemas laikā. Daži vasaras, dārza mēbeļu komplekti derēs ziemas dārzām lielajā dzīvokļī, balkonām vai mājāi, kā arī terasei. 

Vasaras, dārza mēbeļu komplekti bieži maksā lētāk nekā ja iegādāties mēbeles atsevišķi. Dārza mēbeles izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, tā, lai jūs un jūsu viesi varēja baudīt tās skaistumu vairākus gadus pēc kārtas. Vasaras, dārza mēbeļu komplekti mēdz būt dažādu krāsu, bieži vien komplektā var būt iekļauti spilveni sēdekļiem un mugurai. Pie šāda komplektā ir ērti iegādāties speciālu kasti spilvenu un segu glabāšanai. 

Veikalos Mēbeles24.lv var atrast lielu vasaras, dārza mēbeļu komplektu
izvēli. Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā vasaras, dārza mēbeļu komplektus visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem vasaras, dārza mēbeļu komplektu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties