Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
BOG FRAN​
no 29€
KLOSE​
no 187€
KLOSE​
no 254€
KLOSE​
no 188€
KLOSE​
no 213€
KLOSE​
no 33€
KLOSE​
no 174€
KLOSE​
no 928€
BOG FRAN​
no 168€
KLOSE​
no 58€
KLOSE​
no 236€
KLOSE​
no 143€
BOG FRAN​
no 19€
KLOSE​
no 300€
KLOSE​
no 172€
KLOSE​
no 271€
BOG FRAN​
no 119€
Ēdamistabas – telpas, kas iekārtotas komfortai sajūtai ēšanas laikā. Mūsdienās ēdamistabas bieži savieno ar atvērta veida virtuvi un viesistabu.  Interesanti, ka viduslaikos ēdamistabas mājās atrodas ne tikai atsevišķās telpās, bet arī citā stāvā. Ēdamistabas parasti tika ievietoti lieli taisnstūra formas galdi, reizēm varēja sastapt apaļus vai ovālus galdus.  Krēsli, ne mazāk par četriem, sekcijas un vitrīnas, pie sienām karājās tematiskās gleznas
Ēdamistabas nav mazāk svarīgas, kā viesistabas. Šeit notiek ne tikai ikdienas brokastis, pusdienas, vakariņas, bet arī tiek svināti svarīgi ģimenes svētki, līdz ar to šeit sapulcējās radinieki un mums dārgi cilvēki, reizēm notiek lietišķās pārrunas, iepazīšanās, piemēram, vecāki iepazīstās ar savu bērnu izvēlētajiem dzīves draugiem, draudzenēm, reizēm pat kāzas.
Viennozīmīgi, ēdamistabas karalis vienmēr ir un paliek galds. No viņa viss sākas un viss notiek ap viņu. Reizēm ēdamistabas rota ar roku darinātiem paklājiem, gobelēniem, vai vienkārši ziediem. 
Šodien populāri ievietot ēdamistabas galdus-transformerus - tāds galds ideāli iederēsies arī viesistabā. 
Ikdienā jūs viņū saliekat un galds neaizņem daudz vietas. Svētku vai pieņemšanu laikā jūs viņu izvelkat. 
 
Mēbeles un ēdamistabas
 
Vietnē  Mēbeles24.lv tiek piedāvātas mēbeles, kuras ērti ievietot ēdamistabas. Jebkurās variacijās un plašāka izvēle. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu, ka arī Krieviju. 
© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties