Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
NOWY STYL​
no 21€
NOWY STYL​
Pēc vienošanās
NOWY STYL​
Pēc vienošanās
NOWY STYL​
Pēc vienošanās
ARCO​
320€
ARCO​
490€
ARCO​
601€
ARCO​
341€

Mēbeles skolām un iestādēmMēbeles skolām un iestādēm gūst popularitāti mācību iestādēs, tos izvieto bērnu dārzos, skolās, universitātēs un t.t. Mēbeļu rupnīcās dizainieri izstrādājuši un izgudrojuši savu izstrādājumu koncepciju, jo no viņiem ir atkarīgs, kā bērni mācīsies. Viņu skaista stāja, būs arī atkarīgs tas, cik ērti bērniem būs ilgu laiku sēdēt uz vienas vietas, kamēr ilgst mācību stunda. Kā arī bērnu uzmanība.

Mēbeles skolām un iestādēm – tas ir mēbeles, speciāli izgatavotas tikai šiem iestādēm, tos nekad neizvieto mājās. Mēbeles skolām un iestādēm izgatavo no izturīgām un drošām materiāliem priekš tam, lai tas kalpoja maksimāli ilgi un iztureja pat aktivākus un energijas pilnas bērnus. 

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā mēbeles skolām un iestādēm visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem mēbelēm skolām un iestādēm jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties