Kolekcija brw STYLIUS

BRW
ID: 18487

no 61€

•  Priekšapmaksa: 50%   •  30.50€
•  Līzinga maksājums mēnesī no 5.08€

Kolekcija STYLIUS, kura tiek piedāvāta Jūsu izvēlei, radīs siltu un mājīgu interjeru ar klasiskas sonātes skanējuma vieglumu. Bagātais fasāžu, cokolu, karnīžu un pilastru greznojums, STYLIUS kolekcijai izmantotās krāsas – ķirškrāsas un antīkā – piešķirs greznību jebkurai telpai: viesistabai, guļamistabai, ēdamistabai, birojam. Bet klasikas daiļums un vieglums ļaus Jums radīt daudzšķautnainu un elegantu dizainu par ārkārtēji pievilcīgām cenām.

Lūdzam ņemt vērā, ka kolekcijā STYLIUS  ir kumožu-paliktņu un uzliekamo vitrīnu elementi. Izvēloties vienu vai vairākas vitrīnas, neaizmirstiet izvēlēties atbilstoša izmēra paliktņus (Jūsu ērtībai izmēru grupas mēs esam novietojuši blakus). Paliktņu elementi ir pieejami arī izmantošanai atsevišķi – viss ir atkarīgs no Jūsu Fantāzijas! 

Palielinot komplekta kopējo fotogrāfiju, Jūs varēsiet redzēt tā kombināciju un istabu dizaina piemērus. Lai izvēlētos vēlamo(os) elementu(us), ieejiet  grupā, ielieciet ķeksīti virs fotogrāfiju un nospiediet taustiņu "saglabāt izmaiņas". Izvēlēto elementu cena tiek summēta un parādīta blakus kolekcijas nosaukumam (vidū).

Materiāli: MDF fasādes, laminēta DSP korpusi.

Vēlam Jums patīkamus pirkumus!

Preces no kolekcijas

BRW 
103€
BRW 
184€
BRW 
387€
BRW 
245€
BRW 
203€
BRW 
306€
BRW 
203€
BRW 
143€
BRW 
81€
BRW 
81€
BRW 
296€
BRW 
117€
BRW 
143€
BRW 
326€
BRW 
143€
BRW 
164€
BRW 
306€
BRW 
734€
BRW 
302€
BRW 
102€
BRW 
61€
BRW 
102€

Līdzīgas preces

Redzējāt lētāk?

Vai Jūs esat redzējis, ka šī prece Kolekcija brw STYLIUS (BRW) tiek pārdota citur pa zemāku cenu nekā tas ir WWW.MEBELES24.LV? Uzrakstiet kur un cik tā maksāja, atstājiet savas koordinātes, un mēs Jums pārdosim to VĒL LĒTĀK, ja būs tāda iespēja.

Ar cieņu,
MĒBELES24.LV kolektīvs

Vārds*
Tālrunis*
E-pasts*
Teksts*
Aizvert Nosūtīt

Līzinga kalkulators

Summa, EUR*
Pirmā iemaksa procentos*
Līzinga termiņš, mēneši*
Videja procentu līkme*
Pirmā iemaksa, EUR* 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums, EUR* 0.00 EUR
Aizvert
© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties