Filters
Platums
Garums
Augstums
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
Matracis  – atbild par to, cik labi mēs ar jums izgulēsimies. Bez šaubām, gulta atbild par drošību, bet matracis par tom cik ērti patiesībā mums būs.
Labs matracis – tā ir mūsu stāja, galvassāpes no rītiem vai mierīgs miegs naktī. Mūsdienās eksistē matrači ar dažādiem parklājumiem un pildījumiem. Atsperu matrači vai parasti matrači, ar dažādiem parklājumiem. Obligāti padomājiet par to lai iegādties papildus virsmatraci.

Tas, cik labi jūs izgulēsieties, ietekmē uz katru jūsu dienu, uz jūsu noskaņojumu un glābj, vai iztērē jūsu spēkus. Miega eksperti uzskata – lai pareizi izvēlēties sev matraci, ir nepieciešams apgulēties uz tā. Katram cilvēkam savas īpašības, savi ieradumi, tieši tāpēc svarīgi izmēģināt dažādus variantus.

Pasūtiet matraci sev un saviem ģimenes locekliem lielākajā mēbeļu inteneta veikalā Mēbeles24.lv. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja vēl palika jautājumi – lūdzam izmantot ātro čatu. 
Mēbeles24.lv – labākas mēbeles jūsu mājāi! 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties