Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
EVELEKT​
280€
269€
EVELEKT​
349€
314€
EVELEKT​
339€
305€
DECODOM​
469€
DECODOM​
358€
DECODOM​
no 418€
DECODOM​
418€
DECODOM​
418€
BRW​
359€
BRW​
268€
BRW​
319€
BRW​
199€
BRW​
278€
BRW​
269€
BRW​
159€
BRW​
368€
BRW​
248€
BRW​
no 169€
Kumodemēbeļu priekšmets, kuru izgudroja Francijā, kuras sākotnēja ideja bija – būt par vietu tekstīla un drēbju glabāšanai. Kumode ir obligati aprikota ar izvēlkamiem atvilktnēm. 

Kumode kļuva populāra astoņpadsmitā gadsimta sākumā, un tolaik tas bija kaut kas vairak ērts un vienkāršs, nekā lāde vai sekretars. Ta bija izmainīta lāde, kurai pievienoja izvēlkamas atvilktnēs, pateicoties kuram bija ērti sadalīt drēbes uz nodaļām, un ātrāk un ērtāk atrast nepiecišamo. 

Mūsdienās kumode ir tik populāra un to ražo visvisādos izmēros, variācijās, kā to izvieto viesistabās, bērnu istabās, birojos, guļamistabās, hallēs, saimnieciskajās telpās. Kumodi šodien var redzēt arī stilīgajās virtuvēs

Interneta veikalā Mēbeles24.lv jūs atradīsiet plašu komodes sortimentu – ar divām, trīm un četrām sekcijām, ar augstām un īsām kājām, visos stilos no klasikas līdz modernam. Izmantojiet ērtu mēbeļu piegādi pa visu Latviju, Eiropu un uz Krieviju. Gadījumā, ja jums būs jautājumi – apmeklējiet vienu no mūsu saloniem Rīgā vai Daugavpilī, vai jūs varat sazināties ar interneta veikala administrātoru izmantojot ātru čatu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties