Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
EVELEKT​
218€
EVELEKT​
239€
EVELEKT​
189€
EVELEKT​
99€
EVELEKT​
118€
EVELEKT​
179€
EVELEKT​
77€
EVELEKT​
116€
136€
69€
EVELEKT​
no 4€
EVELEKT​
no 45€
EVELEKT​
no 53€
EVELEKT​
no 79€
EVELEKT​
no 6€
EVELEKT​
no 18€
EVELEKT​
68€
EVELEKT​
69€

Dārza krēsli


Dārza krēsli – kā arī dārza galdi, ir iekļauti dārza, vasaras mēbeļu kolekcijās. Vietnē Mēbeles24.lv jūs atradīsiet lielu dārza krēslu izvēli, kuri ir izgatavoti no dažādiem materiāliem – no plastmasas, no koka, metāla, dažādu krāsu un variācijās. 

Dārza krēsli var būt ar atzveltni, īsu un augstu, ar roku balstiem un bez tām.

Krēsli var būt domāti viesistabai, virtuvei, un jebkurai citai telpai mājās, ofisā vai sabiedriskajā vietā. Krēsli var būt dažādi. Krēsli stilīgi, ideāli piestāvēs stilīgai istabai vai pusdienu zonāi.

Labi, kvalitatīvi krēsli, ne tikai jūsu mājas rotājums, bet arī skaistās stājas, pareizas gremošanas trakta darbības ķīla. Dārza krēsli mājās tas ir ne tikai mājīgums, bet arī ilgas un patīkamas vakara sarunas draugu un ģimenes lokā. Ja jums patīk gatavot ēdienus, tad arī patīk pieņemt viesus – lielas kompānijas, skaistajā dārzā vai telpā.

Veikalos Mēbeles24.lv var atrast lielu dārza krēslu izvēli. Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā dārza krēslu s visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem dārza krēslu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties