Notice: Undefined index: information_id in /var/www/mebeles24.lv/www/catalog/view/theme/mb24lv/template/information/information.tpl on line 3

Kāpēc mēs

Kāpēc iepērkas pie mums?

Tāpēc, ka, veicot pirkumu, Jūs iegūstat:

Kvalitāti! Visa produkcija, kas tiek piedāvāta mūsu veikalos, ir setificēta atbilstoši Eiropas Savienības prasībām un tiek pakļauta obligātai ražošanas, kvalitātes un drošibas kontrolei. Izvēloties mūs, Jūs saņemat tikai oriģinālu un sertificētu produkciju.

Izvēli! Mēs esam viens no lielākajiem mēbeļu interneta veikaliem Baltijā. Jūsu izvēlei piedāvātās mēbeļu produkcijas daudzums un dažādība apmierinās pat pašu prasīgāko klientu. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet mēbeles visām sadzīves vajadzībām. Mēs vienmēr esam gatavi pēc Jūsu individuālā pieprasījuma piedāvāt praktiski jebkura Eiropas ražotāja mēbeles.

Cenu! Mēs piedāvājam ļoti elastīgu cenu politiku.
- pirmkārt, pateicoties tiešai sadarbībai ar ražotājiem (piegādes tieši no ražotnes), mēs varam piedāvāt Jums mēbeles par pašām zemākajām cenām, bet, ja Jūs atradīsiet citā veikalā analoģisku preci par zemāku cenu, vienkārši uzrakstiet mums, un mēs piedāvāsim to pašu produkciju vēl lētāk!
- otrkārt, pateicoties dīleru atlaižu programmām, kuras mums piedāvā mēbeļu ražotāji, mēs vairākas reizes gadā organizējam grandiozas izpārdošanas (akcijas), kuru norises laikā mēs piedāvājam iegādāties mēbeles par SUPER CENĀM.
Lūdzu, sekojiet līdzi publikācijām mūsu portālā.
- visbeidzot, mēs vienmēr esam gatavi piedāvāt Jums atlaides. Kļūstiet par mūsu pastāvīgo klientu, un atlaides apmērs pieaugs ar katru Jūsu veikto pirkumu!

Vienkāršību! Uz visu pārslogoto un slikti pārskatāmo web lapu fona mūsu portāls izceļas ar funkcionalitāti, izsmalcinātu un pārdomātu dizainu, kā arī ar ļoti vienkāršu navigāciju. Lai Jums būtu vēl vieglāk un ērtāk veikt savu izvēli, mēs no savas puses cenšamies interneta veikalu padarīt vēl bagātīgāku.

Ērtību! Lai Jūs, mūsu klienti, varētu iepazīties ar produkcijas sortimentu ne tikai mūsu portālā, bet arī apskatīt izvietojuma variantus un novērtēt mēbeļu kvalitāti, Rīgā strādā saloni „mebeles24.lv”, kas piedāvā apskatei bagātīgu ekspozīciju un prezentatīvos materiālus. 

Salona adrese:
Rīga, Gunāra Astras iela 7а, t/c "Mebeles24.lv"  

Esat laipni gaidīti!


Profesionālisms un pilns serviss! Mēbeļu tirgū mēs esam jau vairāk kā 12 gadus. Mūsu uzņēmumā strādā profesionāļi ar lielu darba pieredzi mēbeļu jomā. Uzņēmuma salonos un telefona atbalsta servisā Jūs sagaidīs draudzīgi, atsaucīgi un pieredzējuši konsultanti, kas vienmēr gatavi Jums palīdzēt izvēlēties produkciju un sniegs kvalificētu palīdzību interjera labiekārtošanā. Piegāžu dienests strādā visā Latvijas teritorijā - mēs operatīvi un ātri piegādāsim, uznesīsim iegādāto preci, un mūsu profesionālie meistari – montētāji akurāti un kvalitatīvi veiks mēbeļu montāžas darbus Jūsu mājā vai birojā.

Tiekšanās pēc pilnības! Dinamiski ieviešot jaunus standartus klientu apkalpošanā, mēs cenšamies izvairīties no jebkurām aizkavēšanām piegādes termiņos, kā arī maksimāli ātri veikt reklamāciju apmaiņas. Stingri kontrolējot pastāvīgi augošo produkcijas piegāžu apjomu, mēs vienmēr pārvaram radušās ārkārtas situācijas, un, pat ja dažreiz tas var radīt zaudējumus mums, daram visu iespējamo, lai Jūs, mūsu klienti, paliktu apmierināti. Mūsu pats galvenais mērķis – Jūsu uzticēšanās un pārliecība par kvalitāti un nevainojamu mūsu darbu.

Mēs ļoti rūpīgi attiecamies pret Jūsu vēlmēm un lūgumiem. Pateicoties Jums un Jūsu labad mēs ar katru dienu kļūstam aizvien labāki.
Pateicamies, ka izvēlaties tieši veikalu Mebeles24.lv
!

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!

Ja Jums rodas jautājumi, vēlmes vai piedāvājumi, rakstiet mums uz e-pastu: info@mebeles24.lv, vai zvaniet pa tālruni (+371) 20 292 297 (pirmd. - piektd. 09:00 - 18:00).

Jūsu mēbeļu interneta veikals Mebeles24.lv

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties