Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
Elektriskie kamīni klasiskā izpratnē – jebkuru interjera priekšmeturotājumus, kā arī klasiskā un modernā stilā. Tie ne tikai padarīs māju mājīgāku, bet arī ļoti bieži tie ir aprīkoti ar iespēju apsildīt telpu.

Ja normālam kamīnam ir jābūt aprikotam ar skursteni, elektrisku vienkārši jāpiesledz rozetei un viss. Ērtums, elegance un vienkāršība – galvenās elektrisku kamīnu īpašības.

Elektrisko kamīnu var novietot jebkurā telpā – viesistabā, bērnistabā, kabinetā, guļamistabā un pat virtuvē. Mūsu veikalos ir tādi modeļi, kas lieliski izskatīsies pat telpas centrā.
Mēbeļu veikalos Mēbeles24.lv jūs atradīsiet plašu kamīnu izvēli. Gadījumā, ja jums būs jautājumi – apmeklējiet vienu no mūsu saloniem Rīgā vai Daugavpilī, vai jūs varat sazināties ar interneta veikala administrātoru izmantojot ātru čatu. Mēbeles24.lv – mēbeles jebkurai gaumei!

Izmantojiet ērtu mēbeļu piegādi pa visu Latviju, Eiropu un uz Krieviju.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties