Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
EVELEKT​
199€
EVELEKT​
149€
EVELEKT​
169€
149€
EVELEKT​
110€
99€
EVELEKT​
219€
199€
EVELEKT​
359€
EVELEKT​
49€
EVELEKT​
no 72€
EVELEKT​
709€
EVELEKT​
63€
EVELEKT​
169€
EVELEKT​
329€
EVELEKT​
no 151€
EVELEKT​
44€
EVELEKT​
129€

Guļamkrēsli


Guļamkrēsli – modificētie krēsli, uz kurām ir ērti sēdēt vai apgulēties. Parasti guļamkrēsli tiek izvietoti dārzā, lai pagulēt zem siltās saulītes stariem, terasē, vai pie baseina.
Guļamkrēsli tiek izmantoti ne tikai prīvatmājās, bet arī tās bieži var redzēt lielā daudzumā viesnīcās, atpūtas centros, vai spa centros, kā arī sabiedriskos baseinos. 

Guļamkrēsli, ērts izgudrojums saules vannu baudīšanai. Dažus guļamkrēslus virsū pārklāj ar speciālajiem spilvēniem, biežāk tas notiek ar koka guļamkrēsliem, bet dažus pārklaj ar dvieli. 

Guļamkrēsli  ir domāti tikai vienam - ar prieku atpūsties un pavadīt laiku svaigā gaisā. Var ne tikai sauļoties, bet arī vienkārši atpūsties saulessarga ēnā vai atpūsties pēc gara peldējuma jūrā, okeānā jeb baseinā. Daudzi guļamkrēsli ir aprikoti ar transformācijas fukciju, kad var pacelt sēdekli, vai noregulēt tā, lai pilnībā apgulties vai piecelties, vai pacelt tikai daļu – lai palasīt grāmatiņu. 

Veikalos Mēbeles24.lv var atrast lielu guļamkrēslu izvēli. Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā guļamkrēslus visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem guļamkrēslu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties