Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
BRW​
no 99€
BRW​
no 78€
BRW​
no 109€
BRW​
no 59€
TARANKO​
no 739€
TARANKO​
no 70€
MEBLAR​
no 49€
KLOSE​
no 143€
MEBLAR​
no 36€
BOG FRAN​
no 38€
BOG FRAN​
no 29€
BRW​
no 41€
BOG FRAN​
no 59€
STATUS​
no 47€
STATUS​
no 47€
STATUS​
no 47€
INTER DESIGN​
no 62€
Guļamistabu kolekcijas – mēbeļu komplekts guļamistabai. Guļamistabu kolekcijas parasti ietilpsts mēbeles: gulta (vienvietīga vai divvietīga), matracis, tualetes galdiņš, naktsskapīši, drēbju skapis, kumode, plaukti un dīvāns vai sofa. 

Guļamistabu kolekcijas, to dizainu izveido vel pašā ražošanas fabrikā tā, lai kopēja koncepcija un ideja būtu lakoniski pabeigta. Parasti guļamistabas noskaņojumu izveido tieši gulta, tā ka arī tas stils, dod pirmu soli fantāzijai kopēja dizaina formēšanai.

Guļamistabu kolekcijas standarti veido ar maksimālo mēbeļu komplektaciju, un jūs jau paši talāk skataties, kas no šī komplekta ir lieks, ko nevajag pasūtīt, be ko vajag dubultot. Piemēram, guļamistaba jums ir liela un jūs dorši varat tur izvietot divas kumodes. Bet citam otrādi, ir vajadzīgs tikai viens naktsskapītis, neviss divi. Guļamistabu kolekcijas  - ta ir rekomendācija jums, kā var iekārtot savu istabu. 

Pasūtiet guļamistabu kolekcijas  lielākajā mēbeļu inteneta veikalā Mēbeles24.lv. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja vēl palika jautājumi – lūdzam izmantot ātro čatu. 
Mēbeles24.lv – labākas mēbeles priekš jūsu mājās! 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties