Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
BRW​
no 99€
BRW​
no 59€
TARANKO​
no 739€
TARANKO​
no 70€
MEBLAR​
no 49€
KLOSE​
no 143€
MEBLAR​
no 36€
BOG FRAN​
no 38€
BOG FRAN​
no 29€
BRW​
no 18€
BOG FRAN​
no 59€
STATUS​
no 47€
STATUS​
no 47€
STATUS​
no 47€
INTER DESIGN​
no 62€
STATUS​
no 101€
STOLAR​
no 59€

Guļamistabas – atsevišķas istabas dzīvoklī vai mājā, kas ir domātas nakts vai dienas atpūtai un miegam.  Parasti guļamistabas ir domātas saimniekiem un viesus tur neaicina. Mēdz būt saimnieku guļamistabas, guļamistabas viesiem un atsevišķas kalpiem.

Lielās mājās guļamistabu skaits rāda saimnieka pārticības līmeni. Guļamistabas mēbeles tiek ļoti rūpīgi izvēlētas, jo miegs, tā ir ļoti svarīga cilvēka dzīves sastāvdaļa. No tā, cik kvalitatīvs bija miegs, cik labi mēs atpūtāmies, būs atkarīga tekošā diena.   

Visas guļamistabas sākas ar dīvānu vai gultu. Ja tā ir gulta, tad ir svarīgi lai viņa ne tikai iederētos interjerā, bet arī lai būtu izturīga. Pašu svarīgāko lomu nospēlē matracis. Tieši viņš atbild par kvalitātīvu miegu, bet ne tas cik skaisti vai biezi jums nakts aizkari. Tieši tāpēc Mēbeles24.lv piedāvā jūsu uzmanībai kvalitatīvus matračus ļoti lielā izvēlē. Ar dažādu pārklājumu un pildījumu. Jūs mīlat mīkstāku vai cietāku matraci - pie mums jūs atrādīsiet tieši jums atbilstošo.

Ja guļamistaba atrodas dzīvoklī un viņai ir otra funkcija kā viesistabai - jums labāk iederēsies saliekamais dīvāns. Dienas laikā - vieta jums un jūsu viesiem, naktī jūsu guļamvieta.

Standarta guļamistabas atrodas ne tikai gultas, bet arī skapis-kupe, naktsskapīši, tv galdiņi, krēsli.

 

Guļamistabas mēbeles

 

Ja jums nav vēlme kaut ko pašiem izdomāt, mēs piedavājam gatavus risinājumus no ražotāju fabrikām un pievērst uzmanību guļamistabu kolekcijām. Ja, tieši otrādi, jūs vēlaties veidot kaut ko unikālu kas atbilst jūsu raksturam un vēlmēm, mūsu interneta vietnē tiek piedāvāts ļoti liels guļamistabas mēbeļu klāsts, kurš apmierinās pašu kaprīzāko fantāziju. Jebkuri pārklājumi un krāsas guļamistabas mēbelēm.


© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties