Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
EVELEKT​
no 80€
EVELEKT​
no 63€
EVELEKT​
no 63€
EVELEKT​
no 68€
EVELEKT​
no 85€
EVELEKT​
no 41€
EVELEKT​
no 81€
ASHLEY FURNITURE​
423€
ASHLEY FURNITURE​
no 142€
ASHLEY FURNITURE​
no 109€
ASHLEY FURNITURE​
no 156€
ASHLEY FURNITURE​
no 142€
ASHLEY FURNITURE​
no 128€
EVELEKT​
no 139€
SIGNAL​
no 100€
Galdu un krēslu komplekti ēdamistabai – ļoti ērts risinājums, ja jums nav nekādas vēlmes eksperemintēt ar interjēra dizainu. Jūs varat izvēlēties pēc izmēra nepieciešamu galdu, kā arī izvēlēties, kāds tieši tas būs -apaļš, kvadrāts, taisnstūrveida, izvēlēties krēslu skaitļi. 

Gatavi galdu un krēslu komplekti piedāvāti lielākajā mēbeļu interneta vietnē Mēbeles24.lv. Plašāka izvēle, jebkurai gaumei un jebkurai telpai. Bieži vien ēdamistabu apvieno ar virtuvi, bet mēdz būt rī tā, ka virtuve ir tik maza, ka ne katrs risinājums tur iederēsies. Bet arī aiz neliela galdiņa gribās lai būtu ērti, bet stilīgi krēsli var papildus padarīt telpu vēl skaistāku.

Mēbeļu veikalos Mēbeles24.lv jūs atradīsiet galdu un krēslu komplektu lielu izvēli. Izmantojiet mūsu mēbeļu piegādi pa visu Latviju, Eiropu un uz Krieviju. Ja jums palika jautājumi – droši zvaniet mūsu konsultantiem, vai uzdodiet jautājumus, izmantojot čatu mūsu interneta vietnē, vai apmēklējiet vienu no Mēbeles24.lv saloniem Rīgā vai Daugavpilī. 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties