Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
EVELEKT​
329€
EVELEKT​
429€
EVELEKT​
299€
EVELEKT​
332€
EVELEKT​
179€
EVELEKT​
269€
EVELEKT​
678€
EVELEKT​
178€
EVELEKT​
215€
EVELEKT​
no 7€
EVELEKT​
no 20€
no 249€
EVELEKT​
no 54€
EVELEKT​
no 219€
EVELEKT​
113€
EVELEKT​
152€
EVELEKT​
no 108€

Dārza galdi


Dārza galdi vai galdi dārzam ir iekļauti dārza, vasaras mēbeļu kolekcijās. Parasti tas ir noturīgs izstrādājums, kurš paredzēts izvietotošanai ārā. Dārza galdus bieži pērk izvietošanai vasarnīcā, vai privātajā dārzā, vai terasē un pat dzīvokļī, vasaras dārzā, priekš vasaras kafeinīcām un restorāniem, lai apmeklētāji varētu baudīt siltu laiku ārā un reizē pagaršot gardās maltītes.

Dārza galdi mēdz būt izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasas, metāla vai koka. Mūsdienās modē jebkuras krāsas, un oriģinālo piedāvājumu un variantu no dizainieriem arī pietiek. 

Dārza galdi var būt izbīdamie, var transformēties, kā šodien ir pieņiemts tos saukt – galdi transformeri. Dārza galdi var būt apaļas formas, vai kvadrāta – tos ir ērti izvietot balkonā vai terasē. 

Veikalos Mēbeles24.lv var atrast lielu dārza galdu izvēli. Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā dārza galdus visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem dārza galdu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties