Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
ARIMAX​
47€
35€
ARIMAX​
71€
50€
ARIMAX​
55€
ARIMAX​
79€
ARIMAX​
55€
ARIMAX​
29€
ARIMAX​
62€
ARIMAX​
64€
ARIMAX​
62€
ARIMAX​
37€
ARIMAX​
47€
35€
ARIMAX​
55€
ARIMAX​
71€
50€
ARIMAX​
97€
77€
ARIMAX​
70€
ARIMAX​
128€
ARIMAX​
42€
ARIMAX​
59€
Krēsli – obligāta virtuves telpas un ēdamistabas sastāvdaļa. Krēsli un taburetes – pirmais solis pie tiešās stājas, pateicoties kvalitatīviem krēsliem jūsu viesi un radi, tuvi cilvēki jūtīsies komfortābli, jo jūs notiekti aicināsiet viņus pie sava grēzna galda

Krēsli, ļoti svarīgi lai tie atbilst kopējam mājas vai dzīvokļa interjēra dizainam. Parasti pērk divus, četrus vai sešus krēslus. Lielās mājās krēslu skaitlis var pieaugt līdz divdesmit gabaliem. 

Biežāk krēsli tiek izvietoti virtuvē vai ēdamistabā, ja šī telpa ir paredzēta mājā vai dzīvoklī. Krēsli var būt ar augstu atzveltni vai ar nedauzd zemāku. Krēli var būt izgatavoti no plastmasas, no koka, ar pārklājumu vai bez. Krēsli var būt dažādas krāsās un ne vienmēr tie ir vienādā krāsa ar pustdienu galdu.Mūsdienās var sastāpt jauktus stilus, piemēram, mūsdienīgu stilu jauktu ar barokko stilu. Viss ir atkārīgs no dizainera fantāzijas. 

Mūsu salonos jūs varat izvelēties sev vajadzīgus krēslus pa labākam cenām Latvijā. Ir pieiejamas jebkuras krāsas un materiāli. Mēbeles piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja vēl palika jautājumi – lūdzam izmantot ātro čatu. 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties