Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
BOG FRAN​
no 29€
KLOSE​
no 187€
KLOSE​
no 254€
KLOSE​
no 188€
KLOSE​
no 213€
KLOSE​
no 33€
KLOSE​
no 174€
KLOSE​
no 928€
BOG FRAN​
no 168€
KLOSE​
no 58€
KLOSE​
no 236€
KLOSE​
no 143€
BOG FRAN​
no 19€
KLOSE​
no 300€
KLOSE​
no 172€
KLOSE​
no 271€
BRW​
no 21€

Ēdamistabu kolekcijas


Ēdamistabu kolekcijas sevi iekļauj: galdu vai  galdu-transformeru (izvelkamais galds), komplektu no četriem, sešām vai vairāk krēsliem, vai komplektu no galda un krēsliem, vitrīnas, plauktus un bufetus.

Ēdamistabu kolekcijas izstrādā pašā mēbeļu fabrikā, tāpēc tāda istaba vienmēr izskatīsies pabeigta. Fabrika dod rekomendācijas visam, pat kā izveidot telpas dizainu. Ne reizi vien mēs esam saskārušies ar to, cik grūti ir patstāvīgi noformēt māju, atlasīt mēbeles priekš visām istabām, sprojektēt visu interjēra kompozīciju. Zinot šo sarežģītību, fabrikas sāka piedāvāt un izstrādāt gatavas kolekcijas. Ja jums pietrūkst vietas, kaut ko no kolekcijas var izslēgt, vai otrādi, pārāk liela ēdamistaba – vienmēr var kaut ko pasūtīt dubultā daudzumā. Piemēram, krēslus un vitrīnas traukiem. 

Mēbeļu veikalos Mēbeles24.lv jūs atradīsiet ēdamistabu kolekciju plašu izvēli. Izmantojiet mūsu mēbeļu piegādi pa visu Latviju, Eiropu un uz Krieviju. Ja jums palika jautājumi – droši zvaniet mūsu konsultantiem, vai uzdodiet jautājumus, izmantojot čatu mūsu interneta vietnē, vai apmēklējiet vienu no Mēbeles24.lv saloniem Rīgā vai Daugavpilī. 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties