Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:

Dārza piederumiDārza piederumi – ļoti nepiecišamas lietas katrā saimniecībā, privātajā mājā vai vasarnīcā. Bieži dārza piederumi tiek izmantoti vasarā, pavasarā beigās vai rudens sākumā. Dārza piederumi nepieciešami kā katru dienu, tā arī svētku dienās. Piemērām, ņemsim saulessargus - sliktā laikā tos var salocīt un nolikt, bet karsta, saulaina diena atkal uzstādīt savā pagalmā. Tas pats ar baseinu. 

Kad aicināsiet draugus pie ugunskura – neaizmirstiet ugunskura vietu, tad jums nevajadzēs pārdzīvot par ugunskuru, drošību, izveidot uzunskura vietu pašiem, vienkārši nolieciet uz postamenta un izbaudiet romantisku vakaru. Gatava smilšu kaste ir ļoti droša bērniem, ziemas laikā to var nolikt garāžā, bet vasarā jūsu bērni varēs atkal tajā spēlēties. Veikalos Mēbeles24.lv var atrast lielu dārza piederumu izvēli. 

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā dārza piederumus  visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem dārza piederumu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties