Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
NOWY STYL​
no 31€
NOWY STYL​
no 24€
NOWY STYL​
no 45€
NOWY STYL​
no 14€
NOWY STYL​
no 22€
NOWY STYL​
no 17€
NOWY STYL​
no 6€
NOWY STYL​
no 23€
NOWY STYL​
no 17€
NOWY STYL​
no 21€
no 21€
no 50€
no 18€
Birojs – telpa darbam un biznesa sarunām. Birojs – jūsu uzņēmuma seja, tāpēc ir ļoti svarīgi tas, kā tieši tas izskatās. Svarīgs ne tikai skaistums un stils, bet arī lai jums dotajā telpā gribētos atrasties, un ne jau gulēt, bet strādāt un sekmīgi ģenerēt idejas, un realizēt šīs idejas dzīvē.

Biroja mēbeles


Biroja mēbeles – tie ir biroja galdi, biroja krēsli vadītājiem un viesiem, biroja skapji, recepcijas, papildmēbeles birojam. Lai cik tas savādi neskanētu, biroju var iekārtot dažādi: stingrāk, nopietnai kompānijai (bankas iestādes,finanšu nozarē vai lielo un mazo ražotņu sfērā), vai vienkārši un draiskii, ja kompānija, piemēram, nodarbojas ar bērnu pasākumu organizāciju.


Biroja mēbelēm pēc rakstura jāatbilst pašai kompanijai, tieši tāpēc vietnē Mēbeles24.lv un salonos mēs piedāvājam lielu izvēli sadaļā „Biroja mēbeles”. Jūs varat iegādāties uzreiz visu biroja mēbeļu kolekciju, vai mēbeles kabinetam, vai mēbeles recepcijai.

Projektu vadītāja - Aleksandra Stepanova mobilais tālrunis - 23470740

E-pasts: aleksandra.stepanova@mebeles24.lv

Mēbeles birojam un skolai

Mēbeles birojam un skolai ir ļoti līdzīgas pēc to pielietojuma. Abos variantos svarīgi kādi būs krēsli, cik ērta sēdēšana jo no tā atkarīga koncentrēšanās darbam. Noformējiet savu ofisu kopā ar Mēbeles24.Lv - labākās mēbeles par pašām zemākajām cenām!

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties