Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
KULIK SYSTEM​
751€
640€
NOWY STYL​
189€
EVELEKT​
129€
109€
EVELEKT​
159€
EVELEKT​
159€
EVELEKT​
139€
EVELEKT​
129€
EVELEKT​
139€
EVELEKT​
139€
BALDU VISATA​
136€
NOWY STYL​
258€
234€
EVELEKT​
138€
EVELEKT​
308€
EVELEKT​
298€
EVELEKT​
379€
EVELEKT​
149€
EVELEKT​
209€
KULIK SYSTEM​
688€

Vadītāju krēsli


Vadītāju krēsli – paaugstinātas ērtības ofisa krēsli, daudzfunkcionālitāte, izgatavoti no dārgajiem materiāliem,  attiecībā uz personāla krēsliem. Šāda tipa mēbeles ir ērtas ilgam darbam- sežot uz vienas vietas, ērti rīkot ilgstošas lietišķas pārrunas. Vadītāju krēsli uzlabo vadītaja kabineta izskatu un statusu. 

Vadītāju krēsli mēdz būt izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasas, metāla karkass, pārklājums var būt no ādas, auduma, vai no eko ādas. 

Vadītāju krēsli vai paaugstinātas ērtības biroja krēsli spilgti atšķiras no personāla krēsliem. Ērti roku balsti, iespēja pacelt un nolaist krēsla sēdekli, speciāli izstrādātas atzveltnes, kuras turēs jūsu muguru un tajā pat laikā dos iespēju jūsties maksimāli komfortabli. 

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā vadītāju krēslus visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem vadītāju krēslu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties