Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
NOWY STYL​
no 31€
NOWY STYL​
no 24€
NOWY STYL​
no 45€
NOWY STYL​
no 14€
NOWY STYL​
no 42€
NOWY STYL​
no 22€
NOWY STYL​
no 17€
NOWY STYL​
no 6€
NOWY STYL​
no 23€
NOWY STYL​
no 17€
no 50€
no 18€
no 21€

Biroju mēbeļu kolekcijas


Biroju mēbeļu kolekcijas  - biroja, ofisa, kantora mēbeļu komplekti, kuru sastāvā ietilpst: biroja galdi, biroja krēsli, mēbeļu komplekti vadītāju kabinetiem, metāla mēbeles birojiem, mēbeles recepcijām, krēsli personālam, krēsli vadītājiem

Bieži zem jēdziena Biroju mēbeļu kolekcijas slēpjas arī mēbeles skolai un/vai mēbeles skolniekiem. Jo biroja galdi un krēsli bieži lieliski var noderēt skolniekiem viņu mācību ikdienas gaitās. Maziem skolniekiem parasti eksistē atsevišķi mēbeļu varianti, kur galdiem un krēsliem ir transformācijas funkcija, kad mēbeles „aug” kopā ar jūsu bērnu. Ir iespēja pacelt un nolaist, regulēt krēsla sēdekļi un atzveltni.  

Biroju mēbeļu kolekcijas  - gatavi risinājumi, kā labāk aprīkot biroju, ofisu, darba telpu. Tos izstrādā dizainieri pašā mēbeļu ražotnē. Pateicoties Biroju mēbeļu kolekcijām, jūs varat ērti un ātri aprikot jebkuru biroja telpu, ēku, un uzreiz sākt strādāt, negaidot ilgi. Ērtas biroja mēbeles -   lieliska darba un lielu panākumu ķīla. 

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā biroju mēbeļu kolekcijas  visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem biroju mēbeļu kolekciju piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties