Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
MEBLAR​
no 35€
MEBLAR​
no 59€
MEBLAR​
no 36€
MEBLAR​
no 48€
MEBLAR​
no 48€
MEBLAR​
no 32€
MEBLAR​
no 52€
MEBLAR​
no 48€
MEBLAR​
no 51€
BOG FRAN​
no 79€
BOG FRAN​
no 29€
BAGGI​
no 18€
BAGGI​
no 18€
BAGGI​
no 42€
BOG FRAN​
no 29€
BOG FRAN​
no 128€
MEBLAR​
120€

Bērnu istabas un mēbeles

Bērnu istabas vienmēr patīkami noformēt, tāpēc ka nav nekā patīkamāka, ka redzēt laimīgu smaidu bērnu sejiņā. Bērnu istabas - tā ir vesela pasaule, kur bērni spēlējas un sapņo visu brīvo laiku.  Tāpēc ir ļoti svarīgi noformēt telpu tā, lai tājā būtu ērti un patīkāmi uzkavēties jebkurā diennakts laikā. Svarīgi pārdomāt katru sīkumu, jo bērni ātri aug, līdz ar to mainās viņu intereses. Bet nav vērts aprīkot bērnu istabas ar mēbelēm, kas būs noderīgas arī tad, kad viņš paaugsies. Labāk lai viņš bauda katru bērnibas mirkli.  
Mēbeles24.lv speciālisti rūpīgi pielasīs vajadzīgos bērnu istabas mēbeļu variantus, no tiem kas atrodami interneta vietnē. Šeit ir mēbeles gan bērniem, gan pusaudžiem. Mēs ļoti labi saprotam, cik jums ir svarīgi atrast vajadzīgās mēbeles savam bērnam, kas atbilstu dotajam vecumam.  Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet piecas sadaļas: bērnu istabu mēbeļu kolekcijas, gultas, matračus bērnu istabām, galdus bērniem, bērnu krēslus un dažādus aksesuārus
 

Bērnu mēbeles

 
Mūsu veikalā piedāvātās mēbeles ir ļoti augstas kvalitātes. Nopirk bērnu mēbeles var caur interneta veikalu vai arī apmeklējot vienu no mūsu mēbeļu saloniem - adrešu sarakstu jūs atradīsiet sadaļā kontakti. Mēbeles24.lv piegādā mēbeles visā Latvijā, ka arī Eiropā un Krievijā.


Bērnu mēbeles Meblik LatvijaPopulārās, ekskluzīvās bērnu mēbeles pārstāv lielākais mēbeļu interneta veikala Mēbeles24.lv

Bērnu mēbeles Meblik - tās, pirmkārt, ir drošība (Eiropas kvalitātes sertifikāts), otrkārt mūsdienīgums un nepārspēts stils. Kas attiecas uz kvalitāti, katra visu Meblik izstrādājumu detaļa izgājusi Eiropas sertifikāciju. Izpētīta bērnu mēbeļu kvalitāte, drošība, izturība un drošums. To apliecina TÜV Rheinland Polska sertifikāti. Fasādes un galda virsma izgatavotas no MDF, ar pārklājumu vai termoplastisko plēvi vai nokrāsotas ar mūsdienu tehnoloģiju metodi

Bērnu mēbeļu korpusi izgatavoti no lamināta plāksnēm, kurām ir noturīgs un ļoti izturīgs lamināta pārklājums, Visvairāk izcelto malu stūri atsevišķos priekšmetos ir noapaļoti (noapaļošanas rādiuss R=5, pārējo elementu rādiuss R2). Nopietnāki bērnu mēbeļu elementi, tādi kā: gultiņu gali, krēsli, divstsāvu un vienstāvu gultas izgatavotas no cietās dižskābarža koksnes

Bērnu mēbeles Meblik ir ekoloģiskas. Tā ir vēl viena laba kvalitāte šo bērnu mēbeļu labā. Izgatavošanai izmanto krāsošanas tehnoloģiju ar ūdens krāsām. Meblik ir programmas "Rūpējoties par dabu" dalībniece, kura sastāv no darbības izglītībā, lobēšanā un informācijā, kura piedalās produkcijas iepakojumā ražotājs un importētājas firmas, kuras saistītas ar otrreizējajiem resursiem un pārstrādi, rajoni un apgabali, ekoloģiskās organizācijas skolas un ārpusskolas organizācijas .

Trīsdimensiju zīmējumi uz mēbelēm ir ne vien dizains, mēs ar to palielinām laukumu bērniem,. Bērniem ir interesanti visu izzināt, liela loma ir taktilajam kontaktam. Mazie mēbeļu lietotāji labprāt ar pirkstiņiem atkārto dekorāciju zīmējumus. Mēbeles ar trīsdimensiju gravējumu rada iztēles pasauli ne vien ar redzes palīdzību.

Meblik atsevišķi izgatavo bērnu mēbeles meitenēm, bērnu mēbeles zēniem, kā arī mēbeles jauniešiem.

Meblik bērnu mēbeles meitenēm ir modernas, maigās krāsās, ar populāru multiplikācijas varoņu attēliem. Bērnu mēbeļu kolecijā (Frozen , Bianco Fiori , Magic Princess , Orchidea , Nordic , Marie un t.t.) meitenēm ir skapji, gultas, mācību galdi, krēsli un kumodes .
Meblik mēbeles jauniešiem – mēbeles pusaudžiem, jauniem cilvēkiem un jaunām meitenēm. Stilīgs dizains pēc pēdējam modes tendencēm palīdzēs Jūsu bērnam justies mūsdienīgam un mīlēt savu istabu.
Jauniešu mēbeles meitenēm- tā ir Fashion, Grace, Dance utt .
Jauniešu mēbeles jauniešiem- tā ir LOL, Drift, Football, Basket, Comics, Graffiti utt. kolekcijām

Meblik bērnu mēbeles pieejamas lielākajā interneta mēbeļu veikalā Mēbeles.24 salonā pēc adreses Rīga, G.Astras iela 7q. Informāciju var precizēt pa tālruni: (+371) 22 335 400.


© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties