Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
BOG FRAN​
168€
MEBLAR​
242€
MEBLAR​
223€
BOG FRAN​
129€
MEBLAR​
194€
MEBLAR​
121€
MEBLAR​
242€
BOG FRAN​
168€
MEBLAR​
242€
BOG FRAN​
168€
MEBLAR​
453€
MEBLAR​
231€
BAGGI​
386€
MEBLAR​
408€
BAGGI​
354€
MEBLAR​
451€
BAGGI​
354€
BAGGI​
386€

Bērnu gultas un matrači


Bērnu gultas – dalās uz trīm tipiem: zīdaiņu gultas, gultas bērniem no 4.gadiem un gultas pusaudžiem. Gultas ir ļoti svarīgais elements, kurš atbild par jūsu berna mierīgu miegu naktī. Kad jūs meklējat bērnu gultu lielu lomu nospēlē drošība un augsta kvalitāte. Ir vērts pievērst tiem uzmanību.  

Daži vecāki ir parliecināti, ka bērnu gultas var iegādāties uzreiz maksimāli lielas, bet vairākos gadījumos tā ir kļūdaina pozicija. Ļoti svarīgi pilnā mērā saņemt komfortu miega laikā. Ja jūsu bērns guļ nemierīgi, sapņos, viņu var mocīt murgi un pēc tam slikta pašsajūta rītos. Tāpēc speciālisti šodien rada un pievērš uzmanību, veidojot bērnu gultas ne tikai izstrādājumu skaistumam un funkcionalitātei, bet arī ērtumam un drošībai.

Bērnu matrači - otra galvenā bērna miega un atpūtas sastāvdaļa. Mūsdienās bērnu matračus ražo ar dažādu pildinājumu, mīkstākus vai cietākus. Bet ja bērns vel ir parāk maziņš lai patstavīgi izvēlētos sev matraci, pasūtot bērnu matraci labāk ņemt vērā speciālistu rekomendācijas. 

Pasūtiet bērnu gultas un matračus saviem bērniem lielākajā mēbeļu inteneta veikalā Mēbeles24.lv. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja vēl palika jautājumi – lūdzam izmantot ātro čatu. 
Mēbeles24.lv – labākas mēbeles jūsu mājāi! 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties