Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
COMF PRO​
388€
COMF PRO​
388€
COMF PRO​
388€
COMF PRO​
359€
COMF PRO​
359€
COMF PRO​
359€
BAGGI​
185€
MEBLAR​
144€
MEBLAR​
108€
BOG FRAN​
129€
MEBLAR​
132€
BOG FRAN​
129€
BOG FRAN​
129€
BAGGI​
185€
BOG FRAN​
129€
BAGGI​
185€
MEBLAR​
157€
296€

Bērnu galdi


Bērnu galdi vai bērnu rakstāmgaldi – ir domāti mācībam. Bērnu galdi pēc izmēra mazāki, nekā parasti rakstāmgaldi, vai biroja galdi. Tos biežāk izvieto bērnu istabā. Bērnu galdi ietilpst bērnu istabu koleksijās.

Bērnu galdi – tas ir obligāts bērnu istabas papildinājums, blakus parasti izvieto plaukteņus, plauktus, skapjus un citas mēbeles. Drošība, ērtība – tie ir galvenie bērnu galda nosācījumi. Pie tā ērti macīties un taisīt rotaļlietas kopā ar vecākiem, brāļiem un māsam, radiniekiem un draugiem. Bērnu mēbeles lieliski palīdz bērnam augt, attīstīties, sasniegt labus rezeltātus mācībās. Jo vairāk, šādas mēbeles ir lielisks palīgs jūsu bērna laba garastāvokļa formēšanā un mājas kārtības formēšanā arī. 

Pasūtiet bērnu galdus saviem bērniem lielākajā mēbeļu inteneta veikalā Mēbeles24.lv. Piegāde pa visu Latviju, Eiropu un Krieviju. Ja vēl palika jautājumi – lūdzam izmantot ātro čatu. 
Mēbeles24.lv – labākas mēbeles jūsu mājāi! 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties