Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:

Batuti 


Batuti - drošas lēkšanas ierīces ārpusē un iekštelpās. Batuts ir izveidots no izturīga metāla karkases, ar nostieptu striktā režģi. Vairums mūsdienu batutu ir iekārtoti ar speciālajiem  sieniņām, lai lēkājošs cilvēks nenokrita ārpus paša batuta.

Batutus nereti iegādājas instalācijai privātajā dārzā, bērniem un arī pieaugušajiem. Vasarā batutus uzstāda parkos, ar mērķi izklaidēt, uzjautrināt apmeklētājus. Uzstāda pie restorāniem, kafejnīcām, veikaliem, lai vecāki var aizvest bērnus izklaidēties.

Batuti – viens no vienkāršākiem mūsdienu veidiem, izklaidēties un uzjautrināt sevi un savus draugus, radus.

Batuts (no fr. batoude, it. battuta — «sitiens») – snoubordisti izmanto batutus lai praktizētu akrobatiskus elementus, jo vairāk, batuti tiek izmantoti cirkā, tos izmanto treiseri, vingrotāji, veikbordisti un slēpotāji. Interesants fakts – batutus izmanto kosmonautu sagatavošanai lidošanai kosmosā. Bet pati batutu kultūra nāk no eskimosiem, tolaik viņi izmantoja valzirgu ādu. Šodien gatavu batutu var nopirkt veikalā un atvezt pie sevis mājās, sev un saviem bērniem.

Veikalos Mēbeles24.lv var atrast lielu batutu izvēli. Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā batutus  visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem batutu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties