Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
NOWY STYL​
164€
NOWY STYL​
14€
NOWY STYL​
no 17€
NOWY STYL​
239€
NOWY STYL​
146€
NOWY STYL​
no 91€
NOWY STYL​
231€
NOWY STYL​
49€
NOWY STYL​
258€
NOWY STYL​
26€
NOWY STYL​
no 18€
no 18€
NOWY STYL​
20€
NOWY STYL​
40€
NOWY STYL​
19€
NOWY STYL​
36€
NOWY STYL​
17€
17€
NOWY STYL​
26€
20€

Apmeklētāju krēsli


Apmeklētāju krēsli jūsu ofisam vai birojam, kantorim – svarīgs jūsu biroja komponents, kā pārejas mēbeles, rāda jūsu firmas nozīmīgumu jūsu potenciālo klientu acīs. Apmeklētāju krēsli mēdz būt klasiskie vai arī nestandarti, izgatavoti ar speciālu dizainu. Krēsliem mēdz būt dažāds pārklājums un tie tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem: no koka, no metāla, vai no izturīga plastika. 

Apmeklētāju krēsli var būt dažāda veida. Tas var būt personālas krēsls ar atzveltni, ar roku balstiem un bez, ar paaugstinātas ērtības sēdekli vai otrādi, primitīvie ar stingru sēdekli.  

Apmeklētāju krēsli parasti pērk lai izvietot ofisa vai biroja uzgaidāmā telpā,  vai klīnikā. Parrunu telpā, vadītāja kabinetā, priekš tiem, kas atnāks pie viņa uz darba pārrunām vai ar citu iemeslu. Šādus krēslus izvieto konferenču zālēs – tad apmeklētāju krēsli var būt aprikoti ar speciāliem galdiņiem un ar roku balstiem, lai būtu ērtāk pierakstīt nepieciešamo informāciju. 

Mēbeļu piegādes serviss no Mēbeles24.lv piegādā apmeklētāju krēslus visā Latvijā, Eiropā un uz Krieviju. Sīkāk iepazīties ar visiem apmeklētāju krēslu piedāvājumiem jūs varat, sazinoties ar mūsu konsultantiem pa telefonu, izmantojot ātro čatu vai atsūtot vēstuli uz e-pastu.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties