Filters
Kārtot pēc
Cena:
Ražotājs:
BRW​
279€
BRW​
279€
BOG FRAN​
129€
SIGNAL​
229€
TARANKO​
749€
TARANKO​
838€
DECODOM​
227€
BRW​
136€
BRW​
136€
TARANKO​
618€
BRW​
136€
TARANKO​
958€
BRW​
144€
DECODOM​
322€
BRW​
192€
BRW​
136€
BRW​
300€
TARANKO​
788€
Rakstāmgalds - tas tiešais un vienīgais mērķis būt par darba vietu lietišķam cilvēkam, skolēnam, studentam.

Rakstāmgalds mēdz būt dažādu komplektāciju un veidu. Rakstāmgaldu skolniekiem mīl apvienot ar gultu, skapi un vietu spēlēm. Bet ērtāk un pareizāk būtu izvietot rakstāmgaldu atsevišķi tā, lai būtu labs apgaismojums un būtu ērti sēdēt skolniekam. Un tas viss ir ļoti atkarīgs no krēsla un galda virsmas augstuma.

Rakstāmgalds birojam ir ievērojami augstāks un plātāks. Lietišķam cilvēkam ir nepieciešama brīva vieta lai būtu ērti izvietot dokumentus, pildspalvas un pārejos rakstāmlietas, vizītkaršu paliktņus, kalendāru, ne reti arī printeru. 

Mūsdienās jūs neatradīsiet galdu, kur nebija plānots izvietot ne tikai prikšmētus mācībām, bet arī datoru.

Mēbeļu veikalos Mēbeles24.lv jūs atradīsiet plašu rakstāmgaldu izvēli. Gadījumā, ja jums būs jautājumi – apmeklējiet vienu no mūsu saloniem Rīgā vai Daugavpilī, vai jūs varat sazināties ar interneta veikala administrātoru izmantojot ātru čatu. Mēbeles24.lv – mēbeles jebkurai gaumei!
Izmantojiet ērtu mēbeļu piegādi pa visu Latviju, Eiropu un uz Krieviju.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties