Noformēšana

Pasūtījumu noformēšana

Iepirkties mūsu mēbeļu interneta veikalā Mēbeles24.lv ir vienkārši un ērti!

Pakavējieties mirkli izvēlnē un uzziniet, cik viegli un ērti var iepirkties.

JŪSU IZVĒLE!
Izvēlieties sirdspriekam un iepērcieties ar prieku lūk, mūsu galvenā devīze! Lai apmierinātu Jūsu izsmalcināto un īpašo gaumi, mūsu mēbeļu interneta veikals piedāvā plašas izvēles iespējas gan mēbeļu vienībām, gan dažādām mēbeļu komplektācijām.

Izvēlieties vēlamo preces vienību, komplektu vai kolekciju. Jūs varat izmainīt (izņemt vai pievienot) piedāvāto kolekciju komplektāciju pēc savas izvēles! 

JŪSU PIRKUMI!   
Pievienojiet Jūsu izvēlēto preci „iepirkumu grozam”!
Lai pasūtītu preci mēbeļu interneta veikalā, tā ir jāieliek grozā. Lai to izdarītu, apakšā zem preces attēla ir taustiņš – “ielikt grozā”. Groza saturs tiek parādīts lapas labajā augšējā daļā. 
Groza izmantošana.
Lapas kreisajā pusē ir ikona, kas attēlo grozu. Nospiežot uz tās, Jūs nokļūsiet groza satura rediģēšanas sadaļā. Preces var izņemt no groza, var mainīt to skaitu, pieteikties līzingam vai atcelt to. Lai būtu ērtāk aprēķināt līzinga maksājumus, lapa ir aprīkota ar līzinga kalkulatoru.  

JŪSU PASŪTĪJUMS!
Pēc „iepirkumu groza” rediģēšanas Jums ir jānoformē pasūtījums izpildei. Tieši virs groza ir taustiņš „pasūtīt”. Nospiežot to, Jūs nokļūsiet preču pasūtīšanas lapā. Aizpildiet obligātos laukus anketā un nospiediet taustiņu „pabeigt pasūtījumu”.  Pēc pasūtījuma apstiprināšanas mēbeļu interneta veikals nosūtis Jums vēstuli ar paskaidrojumiem, bet mūsu operators sazināsies ar Jums, lai precizētu adresi un piegādes laiku. Atsevišķos gadījumos, ja ir liels saņemto pasūtījumu skaits, gaidiet apstiprinājumu dienu pēc pasūtījuma nosūtīšanas. 

Pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam iepazīties ar Mēbeļu piegādes līguma izpildes noteikumiem .

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!

Ja Jums rodas jautājumi, vēlmes vai piedāvājumi, rakstiet mums uz e-pastu: info@mebeles24.lv, vai zvaniet pa tālruni (+371) 20 292 297 (pirmd. - piektd. 09:00 - 18:00).

Jūsu mēbeļu interneta veikals Mēbeles24.lv    http://www.mebeles24.lv/

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties