Kā izvēlēties tvaika nosūcēju?

Jauda

Ļoti svarīgi pievērst uzmanību tvaika nosūcēja jaudai. Ja būs jaudīgs tvaika nosūcējs, gaiss tiks attīrīts ātrāk. Jebkurā laikā pats vari aprēķināt, cik jaudīgs tvaika nosūcējs tavai virtuvei ir nepieciešams. Lai aprēķinātu jaudu, kas nepieciešama virtuvei, jāsareizina virtuves garums, platums un augstums. Iegūto skaitli nepieciešams pareizināt ar desmit. Tādā veidā varēsi iegādāties piemērotāko tvaika nosūcēju savai virtuvei.

Izmērs

Ļoti svarīgi pievērst uzmanību tvaika nosūcēja izmēram. Izvēloties tvaika nosūcēju, svarīgi pievērst uzmanību tam, lai nosūcēja platums būtu tikpat liels cik plīts virsmas platums.

Klusumam ir nozīme

Iegādājoties tvaika nosūcēju, svarīgi pievērst uzmanību arī tam, cik kluss ir konkrētais tvaika nosūcējs. Vajadzētu atrast balansu starp jaudu un skaļumu. Protams, jo jaudīgāks būs tvaika nosūcējs, jo skaļāk tas darbosies.

Kopšana

Protams, iegādājoties tvaika nosūcēju ir ļoti svarīgi arī tas, lai to būtu ērti kopt. Ir iespējams iegādāties gan alumīnija, gan arī nerūsošā tērauda tvaika nosūcējus. Vieglāk kopjamas ir alumīnija virsmas, savukārt uz tērauda vai stikla virsmas paliks pirkstu nospiedumi.

Tvaika nosūcēja vadīšana

Ir dažādi tvaika nosūcēju modeļi. Ir tādi, kurus var vadīt nospiežot pogu uz tā korpusa. Ir arī tādi modeļi, kurus regulē ar sensoru. Elektroniskās vadības sistēma ir ļoti ērti izmantojama, it īpaši tad, ja bieži nākas skriet prom un nav laika izsūkt tvaikus no virtuves.

Dizains

Protams, izvēloties piemērotāko tvaika nosūcēju, ir svarīgi pievērst uzmanību tā dizainam un iekārtas tipam. Ir pieejami iebūvējamie tvaika nosūcēji, kurus iespējams ļoti ērti paslēpt virtuves iekārtā. Šāda tipa tvaika nosūcēji aizņems maz vietas un būs viegli kopjami. Ir pieejami arī dekoratīvie tvaika nosūcēji, kuri ir brīvstāvošie, un attiecīgi tiem nepieciešams vairāk vietas. Dekoratīvie tvaika nosūcēji izceļas arī ar to, ka tiem līdzi bieži vien nāk dekoratīvais apgaismojums, kas lieliski iederēsies virtuvē. Arī krāsai ir liela nozīme. Mūsdienās tvaika nosūcēju izvēle ir ļoti plaša, tāpēc ikviens varēs atrast savai gaumei atbilstošāko modeli pēc tā krāsas un izmēra.

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties