Apmaksa

 

Precēm un cenām internetveikalā Mebeles24.lv ir informatīvs raksturs. SIA CGI patur vienpusējas tiesības veikt izmaiņas piedāvāto preču cenrāžos. Izmaiņas un papildinājumi cenrāžos stājas spēkā no to publicēšanas brīža vietnē www.mebeles24.lv. Uz pasūtījumiem, kas noformēti līdz brīdim, kad izmaiņas stājušās spēkā, attiecas noteikumi, kas darbojušies pasūtīšanas brīdī, ja dotie nosacījumi nav pretrunā ar likumdošanu un dotajos noteikumos nav norādīts savādāk.
Visas pārdodamo preču cenas mēbeļu internetveikalā  norādītas Eiro (EUR) un ietver sevī nodokļus un pievienoto vērtību (PVN) 21%.
Noformējot savu pasūtījumu, norādiet vēlamo apmaksas veidu. Pēc Jūsu pasūtījuma nonākšanas mūsu datu bāzē, ar Jums sazināsies operators, lai apstiprinātu un saskaņotu pasūtījumu. Atsevišķos gadījumos, ja ir liels ienākošos pasūtījumu daudzums, apstiprinājumu gaidiet pēc vienas dienas.


Priekšapmaksa

• Obligātā priekšapmaksas summa jebkurai precei, kuru iegādājaties mēbeļu internetveikalā Mebeles24.lv, sastāda 50% no preces vērtības.

• Priekšapmaksas summa aprēķinās automātiski un parādās sadaļā “grozs”. Priekšapmaksu var veikt ar pārskaitījumu (priekšapmaksas rēķins un Piegādes līgums Jums tiks nosūtīti uz e-pastu).

• Priekšapmaksas summu var iemaksāt arī skaidrā naudā mūsu salonā. Salona Mebeles24.lv adrese atrodamas sadaļā “kontakti” vai lapas lejasdaļā.

• Iegādājoties preci kredītā, ar priekšapmaksu saistītos jautājumus izskata līzinga kompānija.


Apmaksas varianti

• Ar pārskaitījumu uz bankas kontu. Pārskaitījumu var veikt kā fiziskas, tā arī juridiskas personas. Prece Jums tiks piegādāta, tiklīdz naudas pārskaitījums nonāks uzņēmuma kontā.

• Skaidrā naudā (preces vērtība tiek apmaksāta mūsu salonā), jeb saņemot preci pie sevis mājās (rēķins (čeks) tiks piestiprināts pie preces un to piegādās ekspeditors).

• Izmantojot līzinga kompānijas pakalpojumus (sīkāk sadaļā „Kredīts”).


UZMANĪBU!

  • Lūdzam veikt jebkādas norēķinu operācijas (priekšapmaksa/apmaksa) tikai pēc tam, kad ar Jums būs sazinājies operators un apstiprinājis pasūtījumu.
  • Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, lūdzam saglabāt kvīti (izrakstu) par apmaksu līdz preces saņemšanas brīdim.
  • Iesakām saglabāt iegādātās preces rēķinu (čeku) ne mazāk kā 1 mēnesi no piegādes brīža.
  • Pirkšanas-pārdošanas līgums stājas spēkā tikai pēc priekšapmaksas veikšanas ne mazāk kā 50% apmērā no preces vērtības, vai arī pēc dokumentu parakstīšanas ar līzinga kompāniju, kas izsniedz kredītu.


Lūdzam iepazīties ar MĒBEĻU PIEGĀDES LĪGUMU. Jau noslēgti līgumi elektroniskā formātā mājas lapā netiek uzglabāti.


Ja Jums rodas jautājumi, vēlmes vai piedāvājumi, rakstiet mums uz e-pastu: info@mebeles24.lv, vai zvaniet pa tālruni (+371) 20 292 297 (pirmd. – piektd. no 09:00 līdz 18:00).

 

SIA CGI izmanto norēķinu kontu:

SWIFT: HABALV22
                     IBAN konts: LV52HABA0551040314124                   

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties