Apmaksa

 

Precēm un cenām internetveikalā mēbeles24 ir informatīvs raksturs. SIA MERSIK patur vienpusējas tiesības veikt izmaiņas piedāvāto preču cenrāžos. Izmaiņas un papildinājumi cenrāžos stājas spēkā no to publicēšanas brīža vietnē www.mebeles24.lv. Uz pasūtījumiem, kas noformēti līdz brīdim, kad izmaiņas stājušās spēkā, attiecas noteikumi, kas darbojušies pasūtīšanas brīdī, ja dotie nosacījumi nav pretrunā ar likumdošanu un dotajos noteikumos nav norādīts savādāk.
Visas pārdodamo preču cenas mēbeļu internetveikalā mēbeles24 norādītas Eiro (EUR) un ietver sevī nodokļus un pievienoto vērtību (PVN) 21%.
Noformējot savu pasūtījumu, norādiet vēlamo apmaksas veidu. Pēc Jūsu pasūtījuma nonākšanas mūsu datu bāzē, ar Jums sazināsies operators, lai apstiprinātu un saskaņotu pasūtījumu. Atsevišķos gadījumos, ja ir liels ienākošos pasūtījumu daudzums, apstiprinājumu gaidiet pēc vienas dienas.

Priekšapmaksa

• Obligātā priekšapmaksas summa jebkurai precei, kuru iegādājaties mēbeļu internetveikalā mēbeles24, sastāda 50% no preces vērtības.

• Priekšapmaksas summa aprēķinās automātiski un parādās sadaļā “grozs”. Priekšapmaksu var veikt ar pārskaitījumu (priekšapmaksas rēķins un Piegādes līgums Jums tiks nosūtīti uz e-pastu).

• Priekšapmaksas summu var iemaksāt arī skaidrā naudā kādā no mūsu saloniem. Salonu mēbeles24 adreses atrodamas sadaļā “kontakti” vai lapas lejasdaļā (uz dzeltenā fona).

• Iegādājoties preci kredītā, ar priekšapmaksu saistītos jautājumus izskata līzinga kompānija.

Apmaksas varianti

• Ar pārskaitījumu uz bankas kontu. Pārskaitījumu var veikt kā fiziskas, tā arī juridiskas personas. Prece Jums tiks piegādāta, tiklīdz naudas pārskaitījums nonāks uzņēmuma kontā.

• Skaidrā naudā (preces vērtība tiek apmaksāta kādā no mūsu saloniem), jeb saņemot preci pie sevis mājās (rēķins (čeks) tiks piestiprināts pie preces un to piegādās ekspeditors).

• Izmantojot līzinga kompānijas pakalpojumus (sīkāk sadaļā „Kredīts”).

UZMANĪBU!

  • Lūdzam veikt jebkādas norēķinu operācijas (priekšapmaksa/apmaksa) tikai pēc tam, kad ar Jums būs sazinājies operators un apstiprinājis pasūtījumu.
  • Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, lūdzam saglabāt kvīti (izrakstu) par apmaksu līdz preces saņemšanas brīdim.
  • Iesakām saglabāt iegādātās preces rēķinu (čeku) ne mazāk kā 1 mēnesi no piegādes brīža.
  • Pirkšanas-pārdošanas līgums stājas spēkā tikai pēc priekšapmaksas veikšanas ne mazāk kā 50% apmērā no preces vērtības, vai arī pēc dokumentu parakstīšanas ar līzinga kompāniju, kas izsniedz kredītu.

Ar noteikumiem un Piegādes Līguma formu varat iepazīties ielādējot failu, kas atrodas lapas lejasdaļā. Jau noslēgti līgumi elektroniskā formātā mājas lapā netiek uzglabāti.

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!

Ja Jums rodas jautājumi, vēlmes vai piedāvājumi, rakstiet mums uz e-pastu: info@mebeles24.lv, vai zvaniet pa tālruni (+371) 67 370 174 (pirmd. – piektd. no 09:00 līdz 18:00).

 

SIA MERSIK izmanto norēķinu kontu:

SWIFT: HABA LV 22
IBAN konts: LV24HABA0551026923487                   

info@mebeles24.lv     mebeles24
© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.
Biroja mob. tālr.:(+371) 20 292 297
Birojs: Gunāra Astras 7 a, 2 stāvs, 2 stāvs
Brīvības gatve 401c, Rīga, LV-1024


Salidzini sadzives tehnikas cenas 351 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzives tehnikas cenas 351 Latvijas interneta veikalos.
Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties