Piegāde

 Mūsu menedžeri vienmēr ir gatavi Jums atbildēt, bet preces – neatkarīgi no reģiona – pircējam tiks piegādātas iespējami īsākā laikā! Lai Jums būtu ērtāk, mēs piegādāsim preces Rīgā un uz citām pilsētām Latvijā.


PIEGĀDES TERMIŅI
 
• Piegādes termiņš 1 nedēļa – ja prece ir pieejma mūsu noliktavā, tad tā tiek piegādātā 7 darba dienu laikā. Atsevišķos gadījumos piegādes termiņš var būt 10 dienas, t.i., klients saņem preci nākamajā nedēļā pēc pasūtījuma noformēšanas. Preču pieejamību noliktavā var nopricizēt  rakstot uz e-pastu: info@mebeles24.lv, vai zvanot pa tālruni (+371) 20 292 297 (pirmd. - piektd. 09:00 - 18:00).

• Piegādes termiņš līdz 60 darba dienām – ja prece nav pieejama nolitavā. šāds aptuvens piegādes termiņš tiek noteikts precēm, kuras mēs pasūtām tieši no ražotāja. Lūdzam ņemt vērā, ka mēbeļu ražošanas process atsevišķos gadījumos var aizņemt ilgāku laiku. Par ražošanas termiņiem un piegādi mēs vienmēr paziņosim Jums, noformējot pasūtījumu.

• Piegādes termiņš 12 nedēļas un vairāk -  piegādes termiņš tiek pagarināts, vai vairāk Ziemassvētku un Jaungada brīvdienu dēļ, kā arī tajā gadījumā, ja ražotājs mums ir paziņojis par pārtraukumiem savā ražošanas plānā. Par ražošanas termiņiem un piegādi mēs vienmēr paziņosim Jums, noformējot pasūtījumu.


Gadījumā, ja piegādes termiņš neatbilst no ražotajā saņemtajai informācijai, un ir skaidrs, ka preces piegāde norunātajā laikā nav iespējama no Mebeles24.lv neatkarīgu apstākļu dēļ, Mebeles24.lv apņemas paziņot Klientam par piegādes termiņu izmaiņām pa kontakttālruņa numuru, vai e-pasta adresi, kas norādīti pasūtījumā, ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā no informācijas saņemšanas brīža Mebeles24.lv.


Jūs vienmēr varat precizēt Jūsu pasūtītās preces piegādes termiņu.  Informāciju pieejama, rakstot uz e-pastu: info@mebeles24.lv, vai zvanot pa tālruni (+371) 20 292 297 (pirmd. - piektd. 09:00 - 18:00). Sazinoties ar mūsu menedžeriem, Jūs varēsiet uzzināt aptuveno preču piegādes datumu uz mūsu noliktavu.


Ja radīsies neparedzēti apstākļi, kas pagarinās preces piegādes uz noliktavu termiņus un piegādes klientam termiņus, kā arī nopirktās preces montāžas termiņus, mēs noteikti paziņosim Jums, piezvanot pa tālruni, vai rakstot uz e-pastu. Mebeles24.lv vai uzņēmums – pārvadātājs nenes atbildību par preces piegādes aizkavēšanos un iespējamajiem pārpratumiem gadījumā, ja konkrētās aizkavēšanās un pārpratumi ir Klienta nekorekti aizpildīta pasūtījuma rezultāts.


 

PREČU PIEGĀDE KLIENTAM


Pirms apstiprināt pasūtījumu, mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu Jūsu iegādātās preces vērtību, apmaksas veidu un Jūsu iegādātās preces piegādes termiņu.


• Preces tiek piegādātas visā Latvijas teritorijā un ārpus tās.

• Preces piegādes cena tālāk par 60 km no Rīgas - 50 €.
 

Preču piegādes cenas:

Pilsēta    Piegādes cena 
Rīga 

 20-25 EUR

Rīgas rajons

 25-35 EUR

Jūrmala (tuvāka) 

 30 EUR

Jūrmala (talāka) 

 45 EUR

Ogre 

 45 EUR

Оlaine  

 35 EUR

Jelgava 

 45 EUR

Ādaži

 35 EUR


   

• Piegādes cena Latvijā tiek aprēķināta, ņemot vērā Jūsu dzīvesvietas datus (precizējiet piegādes cenu pa telefonu birojā: (+371) 20 292 297, vai pa e-pastu info@mebeles24.lv
• Preces piegādes tarifs līdz dzīvokļa durvīm sastāda 10 EUR par stāvu, lielgabarītu precēm 15 EUR par stāvu.

• Piegādes apmaksas summa tiek pieskaitīta pie līguma summas. Norēķināties par piegādi Jūs varat skaidrā naudā, vai ar pārskaitījumu (sīkāk sk. nodaļu Apmaksa).

• Preci piegādā mūsu ekspeditors norunātajā laikā līdz tuvākajam piegādes vietas punktam, kur var piebraukt ar automašīnu. 

• Prece tiek piegādāta ar precizitāti no 1 līdz 2 stundām.

 

 

PASŪTĪTĀS PRECES MONTĀŽA


Izmantojiet mūsu profesionālo montāžas meistaru pakalpojumus! Mēbeles24 kolektīvā strādā montāžas speciālisti ar īpašām zināšanām, iemaņām un 10 gadu pieredzi mēbeļu montāžā.


• Montāžas pakalpojumi Jūsu pasūtītajai precei tiek apspriesti pasūtot preci un tiek norādīti Līgumā.


• Montāžas cena sastāda 7 – 10 % no kopējās preces vērtības, izņemot sekojošas preces:
- skapji ar bīdamām dirvīm ar cenu zemāku par 500 €. Cenas - 40-60 €, atkarībā no skapja durvju skaita.
- viessistabas sekcijas ar cenu zemāku par 400 €. Cena 50 - 80 €.

- guļamistabas komplekti ar cenu zemāku par 400 €. Cena 50 - 80 €.

 


Pirms pasūtījuma veikšanas lūdzam iepazīties ar Mēbeļu piegādes līgumu.

 

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!

 

Ja Jums rodas jautājumi, vēlmes vai piedāvājumi, rakstiet mums uz e-pastu info@mebeles24.lv, vai zvaniet pa tālruni (+371) 20 292 297 (pirmd. - piektd. 09:00 - 18:00). 

© mebeles24.lv
Visas tiesības aizsargātas. Materiāla kopēšana tikai ar administrācijas atļauju. Visiem fotomateriāliem un aprakstiem ir informatīvs raksturs, kas neizslēdz neatbilstību ražotāja piedāvātajai produkcijai. Monitorā redzamās krāsas var atšķirties no oriģinālajām krāsām atspoguļojuma īpatnību un monitora iestatījumu dēļ.

Pierakstīties jaunumiem

Aizvert Pierakstīties